Aktualności

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych

śr, 11 mar 2020
Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych

Informujemy, że od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty, w tym także żłobków i przedszkoli Lokomotywa, zostaje czasowo ograniczone. W placówkach, zarówno publicznych jak i niepublicznych, w dniach 12-25 marca nie będą prowadzone zajęcia dydaktyczne.

W dniach 12 i 13 marca br. (czwartek i piątek) w naszych żłobkach i przedszkolach będą miały miejsce tylko zajęcia opiekuńcze. Jednakże, biorąc pod uwagę niebezpieczeństwo rozprzestrzeniania się koronawirusa bardzo prosimy wszystkich Państwa o wstrzymanie się z przyprowadzaniem dzieci do żłobka/przedszkola już od jutra.

Od poniedziałku 16 marca 2020 r. wszystkie placówki będą zamknięte.

Bardzo proszę przekazać kadrze w żłobku/przedszkolu informacje o tym, czy w dniach 12 i 13 marca br. Pani/Pana dziecko będzie musiało skorzystać z opieki w placówce.

 Jednocześnie informujemy, że każdemu rodzicowi przysługuje zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Dyrektor placówki, do której uczęszcza Pani/Pana dziecko może wystawić zaświadczenie informujące o zamknięciu placówki. Dokumentem potwierdzającym ten fakt jest też wydruk ze strony internetowej lub poczty e-mail, gdzie znajduje się informacja o zamknięciu placówki.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej ZUS.

Najnowsze

Ozonatory w naszych Lokomotywach

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych

Niedźwiadki z Lokomotywy w Nowym Targu w Niedzicy

Zobacz jak Lokomotywa odmienia swoje placówki!

Nasi partnerzy