Galeria - prywatne przedszkole Lokomotywa
  • Kontrast:
  • A
  • A
Nasze placówki 501 162 627przedszkole@lokomotywa.nowytarg.pl

ul. Wojska Polskiego 26

Nowy Targ

Galeria

KARNAWAŁ W LOKOMOTYWIE 2018

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. W tym roku zabawę prowadziła grupa animacyjna "Events". Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom:))

DZIEŃ BABCI I DZIADKA 2018

Na zewnątrz było mroźnie, ale w naszym przedszkolu bardzo gorąco!Wszystko to za sprawą Dziadków, którzy przybyli do swoich wnucząt, by wspólnie świętować Dzień Babci i Dziadka :))

Wszystkie dzieci Mikołaja kochają, wszystkie dzieci na Niego czekają..

W piątek 8 grudnia nasze przedszkole odwiedził Mikołaj, tym samym wywołał wiele radości i uśmiechu na twarzach przedszkolaków. Podczas spotkania nasz gość życzył wszystkim dzieciom oraz pracownikom przedszkola zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Obiecał, że powróci do nas za rok :)

Bal Andrzejkowy 2017 :))

30 listopada w naszym przedszkolu odbył się bal. Tego dnia wszystkie dzieci przeniosły się do krainy wróżb i czarów.

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA :))

8 listopada 2017 r. najmłodsze dzieci tj. "Pszczółki" i "Sówki" zostały oficjalnie przyjęte do grona przedszkolaków. Był to pierwszy tak ważny debiut najmłodszych przedszkolaków.

DZIEŃ CZERWONY

We wtorek 17.10.2017 r. świętowaliśmy "kolorowy dzień" w przedszkolu. Dominował kolor czerwony, ponieważ głównym bohaterem dnia był POMIDOR.

Powitanie Jesieni

Zgodnie z tradycją w naszym przedszkolu odbyła się impreza " Powitanie Jesieni". Celem zabaw związanych z tematyką było utrwalenie wiadomości o porach roku, a przede wszystkim wspaniała zabawa!

ADAPTACJA 2017

ZAKOŃCZENIE ROKU W GRUPIE STARSZAKÓW :))

WIELKI PIKNIK RODZINNY:))

08.06.2017 r w naszym przedszkolu odbył się Piknik Rodzinny. Plac przedszkolny stał się miejscem spotkań i zabaw, a słoneczna pogoda sprzyjała wszystkim, którzy tego dnia przybyli świętować.

DZIEŃ DZIECKA:)

AKCJA W NASZYM PRZEDSZKOLU PT. "RODZICE CZYTAJĄ DZIECIOM"

Przedstawienie Tygrysków

Dogoterapia w marcu:)

Zajęcia regionalne :))

Dogoterapia w lutym :)

Teatrzyk pt. " Kot w butach"

Dnia 21. 02. 2017 r. gościliśmy w naszym przedszkolu grupę MAGNUS, która przedstawiła teatrzyk pt. " Kot w butach".

Bal karnawałowy luty 2017

pasowanie na przedszkolaka 2016/2017

matematyka na wesoło w gr. "Niedźwiadków"

matematyka na wesoło w gr.

Teatrzyk "Bajdurka" w naszym przedszkolu

zajęcia adaptacyjne 2016 - dla nowych dzieci :)

zajęcia adaptacyjne 1
zajęcia adaptacyjne 2
zajęcia adaptacyjne 3
zajęcia adaptacyjne 4
zajęcia adaptacyjne 5
zajęcia adaptacyjne 6
zajęcia adaptacyjne 7
zajęcia adaptacyjne 8
zajęcia adaptacyjne 9
zajęcia adaptacyjne 10
zajęcia adaptacyjne 11
zajęcia adaptacyjne 12
zajęcia adaptacyjne 13
zajęcia adaptacyjne 14

Komitywa z Lokomotywą

Jak bez zbędnych oporów i zbytniego lęku powierzyć własne dziecko placówce opiekuńczej, instytucji, która będzie przez większość dnia pełnić nad nim opiekę?

Najlepiej będąc przekonanym, że placówka jest miejscem najbardziej zbliżonym do domu. Tego domu rozumianego nie jako budynek, a jako wewnętrzny stan: ciepła, bezpieczeństwa, spokoju i edukującej opieki.

Przedszkola i żłobki LOKOMOTYWA „zasiedliły się” w pomieszczeniach, które od podstaw zostały stworzone i zaaranżowane z myślą o dzieciach, o zapewnieniu im maksymalnego komfortu, bezpieczeństwa i możliwości rozwoju.

Wszędzie duże sale zabaw z bezpośrednim dostępem do łazienek, jadalnie, sypialnie i PLACE ZABAW, z dostępem na wyłączność dla podopiecznych LOKOMOTYWY.

Podopiecznych, którzy mają zapewnioną:

  • opiekę od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30 do 17.30
  • indywidualne podejście dostosowane do możliwości i zdolności
  • wykwalifikowaną i wyspecjalizowaną kadrę pedagogiczną (logopeda, tyflopedagog, surdopedagog, rewalidator, terapeuta pedagogiczny, pielęgniarka)
  • wysoki poziom zajęć prowadzonych z wykorzystaniem różnorodnych metod dydaktycznych
  • cztery posiłki dziennie
  • organizację imprez okolicznościowych
  • bogatą ofertę zajęć dodatkowych

W ramach czesnego można liczyć na codzienne zajęcia z języka angielskiego, zajęcia muzyczno-rytmiczne, zajęcia kreatywne, zajęcia z logopedą, uwzględniające specyfikę rozwoju dziecka na etapie kształtowania aparatu mowy i wczesne wykrywanie ewentualnych nieprawidłowości, z natychmiastową reakcją na nie.

Ponadto warsztaty plastyczne i ceramiczne, gimnastykę, zajęcia z psem terapeutycznym, wycieczki, spektakle teatralne w placówce, w tym te, tworzone przez same dzieci, spotkania z ciekawymi ludźmi…

LOKOMOTYWA pędzi wraz z rozwojem, a jej celem jest odczarowanie naszego myślenia o opiece instytucjonalnej. Jej wagony są zbliżeniem domu, a każdy opiekun oprócz ciepła i wrodzonej sympatii dzieli się tym, co najlepiej rozwijać potrafi.
Każdy wie za jaki sektor odpowiada, żeby lokomotywa pędziła sprawnie do przodu. Nie umniejszając roli i nie zabierając pierwszeństwa babciom czy nianiom, może warto przyzwyczajać do odruchów społecznych już na pierwszej stacji…

Bądź w komitywie z LOKOMOTYWĄ!