Kadra - prywatne przedszkole Lokomotywa
 • Kontrast:
 • A
 • A
Nasze placówki 501 162 627przedszkole@lokomotywa.nowytarg.pl

ul. Wojska Polskiego 26

Nowy Targ

Kadra

 

Weronika-dyrektor

Nazywam się Weronika Jamróz-Gałdyn. Jestem absolwentką następujących kierunków: Pedagogika resocjalizacyjna, opiekuńczo-wychowawcza oraz edukacja elementarna- nauczanie zintegrowane i wychowanie przedszkolne. Posiadam siedmioletni staż pracy z dziećmi.  Jestem osobą o pogodnym usposobieniu, ambitną , lubiąca wyzwania, z poczuciem humoru. Praca z dziećmi daje mi wiele radości i satysfakcji. Prywatnie mama dwójki dzieci.  W wolnych chwilach lubię spędzać aktywnie czas razem ze swoją rodziną .  Czasami rysuję, lubię także dobrą książkę oraz muzykę.

 

 

 

 Kasia

absolwentka pedagogiki społeczno- opiekuńczej na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz filologii polskiej na Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej. Obecnie poszerzam swoje zainteresowania na studiach podyplomowych w zakresie edukacji elementarnej, wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna.

Uwielbiam pracę z dziećmi, z którymi mam bardzo dobry kontakt. W wolnym czasie relaksuję się aktywnie spędzając  czas, poprzez jazdę na rowerze, wycieczki górski, basen, kręgle. Uwielbiam dobrą muzykę i długie spacery. Lubię poczytać książki o różnej tematyce. Cenię sobie szczerość oraz poczucie humoru.

Moje motto na dziś: „ Gdy świat jest czarno-biały uśmiechem przywracasz mu barwy”.

 

 

 Dominika

Nazywam się Adamczyk Dominika. Z pracą w przedszkolu związana jestem od kilkunastu lat. Charakteryzuje mnie duża cierpliwość, zawsze  chętnie służę wszelką pomocą. Jestem także osobą wesołą, ambitną ,dobrze zorganizowaną, która umiejętnie wyznacza priorytety. W swojej pracy jestem sumienna i  dokładna. Mogę określić siebie również jako osobę aktywną, która lubi pracę z ludźmi oraz jasno określone zadania. W wolnych chwilach relaksuję się ciszą górską i zielenią lasów.

 

 

 

Justyna

Jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego. W 2006 roku skończyłam studia pedagogiczne - specjalność zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna z Wychowaniem Przedszkolnym. Jestem osobą pogodną, otwartą, ciepłą i uśmiechniętą. Jako wychowawca staram się ukazać przedszkolakom świat pełen szacunku i wzajemnej tolerancji. Uważam, że każde dziecko powinno być akceptowane i kochane, dlatego ważne jest dla mnie indywidualne podejście do każdego dziecka - odkrywanie jego możliwości oraz wspólne pokonywanie słabości. Wobec dzieci staram się być przyjazna i życzliwa, ale też konsekwentna. Zawsze odnoszę się do Nich z szacunkiem i wyrozumiałością. 

Z ogromną radością i dumą patrzę na postępy moich przedszkolaków, i zależy mi na tym, aby w przedszkolu czuły się szczęśliwe i radosne.  

W wolnym czasie lubię czytać, słuchać muzyki i aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.

 

 

Magda

Jestem osobą ciepłą, szczerą i cierpliwą. Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości i satysfakcji. W swojej pracy staram się być sumienna.

 

 

Beata

Ukończyłam studia magisterskie o kierunku Pedagogika w zakresie pedagogiki wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego z edukacją artystyczną (GWSP- Mysłowice). Jestem nauczycielem mianowanym z 23 letnim stażem pracy w przedszkolu.  Mam dwoje dzieci. Lubię kontakt z przyrodą, piękne krajobrazy. Interesuje się muzyką , plastyką, tańcem, lubię zabawy muzyczne z wykorzystaniem gry na pianinie.

 

Marysia

W placówce oświatowej pracuję nieprzerwanie od 1980 r. Jestem osobą systematyczną, zorganizowaną i punktualną. Moja wrodzona otwartość i komunikatywność sprawiają, że bardzo dobrze daję sobie radę w kontaktach z dziećmi.

Zainteresowania: literatura polska, dobry film, muzyka, spędzanie czasu z rodziną.

Hobby: rozwiązywanie krzyżówek, plastyka, robótki ręczne, pieczenie ciast.

 

 

Marta

Nazywam się Marta Barańska. Jestem absolwentką Akademii Pedagogicznej na kierunku filologia polska oraz pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna w Szkole Wyższej im. B. Jańskiego. Posiadam 10 letni staż pracy z dziećmi. Jestem osobą twórczą i kochającą podróże dalekie i bliskie. Z zamiłowania bardzo lubię malować i fotografować. 

 

Natalia

Jestem absolwentką Akademii Pedagogicznej w Krakowie (UP), gdzie ukończyłam pedagogikę przedszkolna i wczesnoszkolną. Doświadczenie zawodowe zdobyłam odbywając praktyki studenckie w przedszkolach i  szkołach podstawowych, ale przede wszystkim w trakcie kilkuletniej pracy w przedszkolu.

W swojej pracy staram się aby każdy dzień był ciekawy, a dziecko twórcze, otwarte i szczęśliwe. Stawiam przed dziećmi zadania, które skłaniają do poszukiwania rozwiązań, aktywizują myślenie, wyzwalają inwencję twórczą, mobilizują do zastanawiania się, zadawania pytań i udzielania na nie odpowiedzi .

Praca w przedszkolu uczy mnie dostrzegania małych szczegółów dnia codziennego oraz przynosi ogrom radości i  satysfakcji. 

Justyna

Nazywam się Justyna Romanek-Gorlicka. Jestem absolwentką Instytutu Amerykanistyki i Studiów Polonijnych UJ, na kierunku Amerykanistyka , specjalność Ameryka Północna i Południowa I stopnia oraz studiów magisterskich na kierunku Pedagogika: edukacja wczesnoszkolna  na Akademii Ignatianum.  Obecnie poszerzam swoje kwalifikacje na studiach podyplomowych na kierunku: Język angielski w edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej.

U dzieci najbardziej cenie ich otwartość, szczerość i pełnie życia. Przez swoją pracę pragnę rozbudzać ich dziecięcą ciekawość i kreatywność, a także pomagać im badać otaczający je świat.

Interesuję się historią i kulturą Ameryki Północnej i Południowej oraz literaturą kanadyjską.

Danuta

Jestem absolwentką Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie, gdzie ukończyłam pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną z diagnozą i terapią pedagogiczną. Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości oraz satysfakcji. W swojej pracy staram się dokładnie wykonywać swoje obowiązki. Jestem osobą cierpilwą, szczerą i spokojną. Uwielbiam zwierzęta, a zwłaszcza psy i koty. W wolnym czasie lubię obejrzeć dobry film, posłuchać muzyki, wyjść z psem na spacer lub posiedzieć z rodziną albo przyjaciółmi.


 

Dominika

Jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego. Ukończyłam studia licencjackie-specjalność edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z terapią pedagogiczną, na Staropolskiej Szkole Wyższej w Kielcach, obecnie uzupełniam swoje wykształcenie na studiach magisterskich. Moim życiowym celem jest praca z dziećmi, która daje mi ogromną satysfakcje i poczucie spełnienia zawodowego. Praca z dziećmi przynosi mi ogromną radość i codziennie przynosi nowe doświadczenie. Lubię podróżować i poznawać nowe miejsca, swój wolny czas chętnie spędzam w towarzystwie bliskich.

 

POZOSTAŁA KADRA:

 • Krystyna Kowalska – kucharz
 • Katarzyna Firek – pracownik obsługi
 • Katarzyna Leśnicka – pracownik obsługi

Komitywa z Lokomotywą

Jak bez zbędnych oporów i zbytniego lęku powierzyć własne dziecko placówce opiekuńczej, instytucji, która będzie przez większość dnia pełnić nad nim opiekę?

Najlepiej będąc przekonanym, że placówka jest miejscem najbardziej zbliżonym do domu. Tego domu rozumianego nie jako budynek, a jako wewnętrzny stan: ciepła, bezpieczeństwa, spokoju i edukującej opieki.

Przedszkola i żłobki LOKOMOTYWA „zasiedliły się” w pomieszczeniach, które od podstaw zostały stworzone i zaaranżowane z myślą o dzieciach, o zapewnieniu im maksymalnego komfortu, bezpieczeństwa i możliwości rozwoju.

Wszędzie duże sale zabaw z bezpośrednim dostępem do łazienek, jadalnie, sypialnie i PLACE ZABAW, z dostępem na wyłączność dla podopiecznych LOKOMOTYWY.

Podopiecznych, którzy mają zapewnioną:

 • opiekę od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30 do 17.30
 • indywidualne podejście dostosowane do możliwości i zdolności
 • wykwalifikowaną i wyspecjalizowaną kadrę pedagogiczną (logopeda, tyflopedagog, surdopedagog, rewalidator, terapeuta pedagogiczny, pielęgniarka)
 • wysoki poziom zajęć prowadzonych z wykorzystaniem różnorodnych metod dydaktycznych
 • cztery posiłki dziennie
 • organizację imprez okolicznościowych
 • bogatą ofertę zajęć dodatkowych

W ramach czesnego można liczyć na codzienne zajęcia z języka angielskiego, zajęcia muzyczno-rytmiczne, zajęcia kreatywne, zajęcia z logopedą, uwzględniające specyfikę rozwoju dziecka na etapie kształtowania aparatu mowy i wczesne wykrywanie ewentualnych nieprawidłowości, z natychmiastową reakcją na nie.

Ponadto warsztaty plastyczne i ceramiczne, gimnastykę, zajęcia z psem terapeutycznym, wycieczki, spektakle teatralne w placówce, w tym te, tworzone przez same dzieci, spotkania z ciekawymi ludźmi…

LOKOMOTYWA pędzi wraz z rozwojem, a jej celem jest odczarowanie naszego myślenia o opiece instytucjonalnej. Jej wagony są zbliżeniem domu, a każdy opiekun oprócz ciepła i wrodzonej sympatii dzieli się tym, co najlepiej rozwijać potrafi.
Każdy wie za jaki sektor odpowiada, żeby lokomotywa pędziła sprawnie do przodu. Nie umniejszając roli i nie zabierając pierwszeństwa babciom czy nianiom, może warto przyzwyczajać do odruchów społecznych już na pierwszej stacji…

Bądź w komitywie z LOKOMOTYWĄ!