Rekrutacja - prywatne przedszkole Lokomotywa

Rekrutacja

Nasza „Lokomotywa” dysponuje jeszcze wolnymi miejscami, dlatego serdecznie zapraszamy do zapisów!

Do grupy przedszkolnej przyjmowane są dzieci w wieku od 3 do 6 lat

UWAGA!

W wyjątkowych sytuacjach przyjmowane są dzieci, które ukończyły 2,5 roku. 

W sprawach rekrutacji prosimy o kontakt pod nr tel. 666 047 453

DOKUMENTY DO POBRANIA:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – pobierz

WSTĘPNA ANKIETA INFORMACYJNA O DZIECKU - pobierz

UMOWA pobierz

UPOWAŻNIENIE DO ODBIORU DZIECKA pobierz

REGULAMIN pobierz

RAMOWY ROZKŁAD DNIA W PRZEDSZKOLU - pobierz

 

Uzupełnione dokumenty należy złożyć w sekretariacie lub przesłać na adres mailowy: tarnow@lokomotywa.net.pl

O WYNIKACH REKRUTACJI KAŻDY Z RODZICÓW ZOSTANIE POINFORMOWANY TELEFONICZNE.
Prosimy o telefon w sprawie rekrutacji w godzinach od 12.00-14.00. Ogladanie przedszkola po wczesniejszym umówieniu wizyty ze wzgledu na konieczność wolnej osoby w celu oprowadzenia po przedszkolu i udzielenia niezbędnych informacji.Komitywa z Lokomotywą

Jak bez zbędnych oporów i zbytniego lęku powierzyć własne dziecko placówce opiekuńczej, instytucji, która będzie przez większość dnia pełnić nad nim opiekę?

Najlepiej będąc przekonanym, że placówka jest miejscem najbardziej zbliżonym do domu. Tego domu rozumianego nie jako budynek, a jako wewnętrzny stan: ciepła, bezpieczeństwa, spokoju i edukującej opieki.

Przedszkola i żłobki LOKOMOTYWA „zasiedliły się” w pomieszczeniach, które od podstaw zostały stworzone i zaaranżowane z myślą o dzieciach, o zapewnieniu im maksymalnego komfortu, bezpieczeństwa i możliwości rozwoju.

Wszędzie duże sale zabaw z bezpośrednim dostępem do łazienek, jadalnie, sypialnie i PLACE ZABAW, z dostępem na wyłączność dla podopiecznych LOKOMOTYWY.

Podopiecznych, którzy mają zapewnioną:

  • opiekę od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30 do 17.30
  • indywidualne podejście dostosowane do możliwości i zdolności
  • wykwalifikowaną i wyspecjalizowaną kadrę pedagogiczną (logopeda, tyflopedagog, surdopedagog, rewalidator, terapeuta pedagogiczny, pielęgniarka)
  • wysoki poziom zajęć prowadzonych z wykorzystaniem różnorodnych metod dydaktycznych
  • cztery posiłki dziennie
  • organizację imprez okolicznościowych
  • bogatą ofertę zajęć dodatkowych

W ramach czesnego można liczyć na codzienne zajęcia z języka angielskiego, zajęcia muzyczno-rytmiczne, zajęcia kreatywne, zajęcia z logopedą, uwzględniające specyfikę rozwoju dziecka na etapie kształtowania aparatu mowy i wczesne wykrywanie ewentualnych nieprawidłowości, z natychmiastową reakcją na nie.

Ponadto warsztaty plastyczne i ceramiczne, gimnastykę, zajęcia z psem terapeutycznym, wycieczki, spektakle teatralne w placówce, w tym te, tworzone przez same dzieci, spotkania z ciekawymi ludźmi…

LOKOMOTYWA pędzi wraz z rozwojem, a jej celem jest odczarowanie naszego myślenia o opiece instytucjonalnej. Jej wagony są zbliżeniem domu, a każdy opiekun oprócz ciepła i wrodzonej sympatii dzieli się tym, co najlepiej rozwijać potrafi.
Każdy wie za jaki sektor odpowiada, żeby lokomotywa pędziła sprawnie do przodu. Nie umniejszając roli i nie zabierając pierwszeństwa babciom czy nianiom, może warto przyzwyczajać do odruchów społecznych już na pierwszej stacji…

Bądź w komitywie z LOKOMOTYWĄ!