Kadra - prywatne przedszkole Lokomotywa

Kadra

Mamy na uwadze bezpieczeństwo oraz wszechstronny rozwój naszych Podopiecznych, troszczymy się o ich uśmiech każdego dnia. Dlatego zatrudniamy w naszej Placówce wysokowykwalifikowaną kadrę, pracującą z pasją, która sprawia że w „Lokomotywie” panuje rodzinna atmosfera, a Maluchy z radością wracają do nas każdego dnia.

Przedstawiamy Państwu Naszą wspaniałą Kadrę!

                         EMILIA – dyrektor placówki, opiekun w żłobku

Ukończyłam studia na Uniwersytecie Pedagogicznym  - Pedagogikę specjalną  oraz Poradnictwo edukacyjne i zawodowe, dodatkowo studia podyplomowe: Zarządzanie w oświacie, Tyflopedagogikę oraz Edukację wczesnoszkolną i przedszkolną. Praca z maluchami daje mi ogromną satysfakcję i energię, pozwala spełniać się zawodowo i każdego dnia poznawać wyjątkowy świat dziecka.

Z natury optymistka  i tylko z takim nastawieniem podchodzę do dzieci.W wolnych chwilach czytam, spędzam czas z przyjaciółmi, nadrabiam zaległości filmowe i podróżuję.

                               

KASIA – opiekun w grupie Maluchów

Jestem absolwentką Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN – kierunek politologia oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego, na którym ukończyłam studia w zakresie pedagogiki społeczno – opiekuńczej oraz resocjalizacyjnej.

Posiadam kilkuletnie doświadczenie zawodowe w opiece nad najmłodszymi dziećmi. Nadrzędnym celem mojej pracy jest troska o bezpieczeństwo i indywidualny rozwój moich podopiecznych.

  KATARZYNA MICHOŃ - redaktor strony www oraz profilu na facebooku

PAULINA – opiekun w grupie Maluchów, pielęgniarka

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku położnictwo. Od zawsze wykazywałam się empatią i troską względem dzieci co przełożyło się na chęć współpracy z najmłodszymi. Mam kilkuletnie doświadczenie w opiece nad dziećmi.

Praca z najmłodszymi daje mi ogromną satysfakcję i poczucie spełnienia zawodowego, dlatego najcenniejszą dla mnie nagrodą jest ich uśmiech.


MAGDA - opiekun w grupie Starszaków
Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie, a obecnie studiuje Pedagogikę Specjalną: Terapia pedagogiczna i Rewalidacja Indywidualna (studia magisterskie) na tej samej uczelni. Jestem osobą ciepłą, pełną uśmiechu i pozytywnej energii. Bardzo szybko nawiązuje kontakt z dziećmi i praca z nimi sprawia mi ogromną radość. W żłobku opiekuje się grupą Starszaków. Staram się zapewnić im odpowiednią opiekę oraz dbam o ich rozwój poprzez prowadzenie ciekawych zabaw oraz zajęć. Najważniejsze jest dla mnie, aby dzieci pod moją opieką czuły się bezpieczne i radosne. Cieszy mnie każdy uśmiech na ich buzi. Praca z dziećmi pozwala mi rozwijać się zawodowo oraz zdobywać nowe, ciekawe doświadczenia.
Prywatnie uwielbiam spędzać czas z przyjaciółmi, oglądać ciekawe filmy oraz zwiedzać nowe, interesujące miejsca.

Pozostali Pracownicy Naszej Placówki:

Pani Gosia - Kucharz

Pani Ania - Pomoc Kucharza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  


 
Komitywa z Lokomotywą

Jak bez zbędnych oporów i zbytniego lęku powierzyć własne dziecko placówce opiekuńczej, instytucji, która będzie przez większość dnia pełnić nad nim opiekę?

Najlepiej będąc przekonanym, że placówka jest miejscem najbardziej zbliżonym do domu. Tego domu rozumianego nie jako budynek, a jako wewnętrzny stan: ciepła, bezpieczeństwa, spokoju i edukującej opieki.

Przedszkola i żłobki LOKOMOTYWA „zasiedliły się” w pomieszczeniach, które od podstaw zostały stworzone i zaaranżowane z myślą o dzieciach, o zapewnieniu im maksymalnego komfortu, bezpieczeństwa i możliwości rozwoju.

Wszędzie duże sale zabaw z bezpośrednim dostępem do łazienek, jadalnie, sypialnie i PLACE ZABAW, z dostępem na wyłączność dla podopiecznych LOKOMOTYWY.

Podopiecznych, którzy mają zapewnioną:

  • opiekę od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30 do 17.30
  • indywidualne podejście dostosowane do możliwości i zdolności
  • wykwalifikowaną i wyspecjalizowaną kadrę pedagogiczną (logopeda, tyflopedagog, surdopedagog, rewalidator, terapeuta pedagogiczny, pielęgniarka)
  • wysoki poziom zajęć prowadzonych z wykorzystaniem różnorodnych metod dydaktycznych
  • cztery posiłki dziennie
  • organizację imprez okolicznościowych
  • bogatą ofertę zajęć dodatkowych

W ramach czesnego można liczyć na codzienne zajęcia z języka angielskiego, zajęcia muzyczno-rytmiczne, zajęcia kreatywne, zajęcia z logopedą, uwzględniające specyfikę rozwoju dziecka na etapie kształtowania aparatu mowy i wczesne wykrywanie ewentualnych nieprawidłowości, z natychmiastową reakcją na nie.

Ponadto warsztaty plastyczne i ceramiczne, gimnastykę, zajęcia z psem terapeutycznym, wycieczki, spektakle teatralne w placówce, w tym te, tworzone przez same dzieci, spotkania z ciekawymi ludźmi…

LOKOMOTYWA pędzi wraz z rozwojem, a jej celem jest odczarowanie naszego myślenia o opiece instytucjonalnej. Jej wagony są zbliżeniem domu, a każdy opiekun oprócz ciepła i wrodzonej sympatii dzieli się tym, co najlepiej rozwijać potrafi.
Każdy wie za jaki sektor odpowiada, żeby lokomotywa pędziła sprawnie do przodu. Nie umniejszając roli i nie zabierając pierwszeństwa babciom czy nianiom, może warto przyzwyczajać do odruchów społecznych już na pierwszej stacji…

Bądź w komitywie z LOKOMOTYWĄ!