Rekrutacja - prywatne przedszkole Lokomotywa
  • Kontrast:
  • A
  • A
Nasze placówki 799 874 066tarnow@malopolska.edu.pl

os. L. H. Dąbrowskiego 10a-c

Tarnów

Rekrutacja

Nasza „Lokomotywa” dysponuje jeszcze wolnymi miejscami, dlatego serdecznie zapraszamy do zapisów do żłobka i przedszkola.

Do grup żłobkowych przyjmowane są dzieci w wieku od 6 miesiąca do 3 lat.

W sprawach rekrutacji prośimy o wypełnienie formularza zgłoszenia ( w załaczniku),  wpisania ilości godzin przebywania dziecka w żłobku np. od godz. do godz. celem ustalenia wysokości abonamentu i właściwiej opieki zgodnej z wizją i misją żłobka, stawiającą na pierwszym miejscu  dziecko, któremu w sposób indywidulany w zależnosci od stopnia rozwoju dostosowujemy rodzaj świadczonej opieki. Wniosek można dostarczyć osobiście lub wysłać na adres mailowy żłobka. Telefony w sprawie rekrutacji w godzinach: 12-14.00. Oglądanie żłobka po wczesniejszym umówieniu wiyzyty, tak aby wolna osoba udzieliła niezbędnych informacji i oprowadzi po żłobku.

DOKUMENTY DO POBRANIA:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – pobierz

UPOWAŻNIENIE DO ODBIORU DZIECKA - pobierz

REGULAMIN - pobierz

STATUT - pobierz

PLAN DNIA W ŻŁOBKU - pobierz

ROZKŁAD ZAJĘĆ W ŻŁOBKU - pobierz

Uzupełnione dokumenty należy złożyć w sekretariacie lub przesłać na adres mailowy: tarnow@lokomotywa.net.pl,

 dyrektor żłobka tel. 666 047 453Komitywa z Lokomotywą

Jak bez zbędnych oporów i zbytniego lęku powierzyć własne dziecko placówce opiekuńczej, instytucji, która będzie przez większość dnia pełnić nad nim opiekę?

Najlepiej będąc przekonanym, że placówka jest miejscem najbardziej zbliżonym do domu. Tego domu rozumianego nie jako budynek, a jako wewnętrzny stan: ciepła, bezpieczeństwa, spokoju i edukującej opieki.

Przedszkola i żłobki LOKOMOTYWA „zasiedliły się” w pomieszczeniach, które od podstaw zostały stworzone i zaaranżowane z myślą o dzieciach, o zapewnieniu im maksymalnego komfortu, bezpieczeństwa i możliwości rozwoju.

Wszędzie duże sale zabaw z bezpośrednim dostępem do łazienek, jadalnie, sypialnie i PLACE ZABAW, z dostępem na wyłączność dla podopiecznych LOKOMOTYWY.

Podopiecznych, którzy mają zapewnioną:

  • opiekę od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30 do 17.30
  • indywidualne podejście dostosowane do możliwości i zdolności
  • wykwalifikowaną i wyspecjalizowaną kadrę pedagogiczną (logopeda, tyflopedagog, surdopedagog, rewalidator, terapeuta pedagogiczny, pielęgniarka)
  • wysoki poziom zajęć prowadzonych z wykorzystaniem różnorodnych metod dydaktycznych
  • cztery posiłki dziennie
  • organizację imprez okolicznościowych
  • bogatą ofertę zajęć dodatkowych

W ramach czesnego można liczyć na codzienne zajęcia z języka angielskiego, zajęcia muzyczno-rytmiczne, zajęcia kreatywne, zajęcia z logopedą, uwzględniające specyfikę rozwoju dziecka na etapie kształtowania aparatu mowy i wczesne wykrywanie ewentualnych nieprawidłowości, z natychmiastową reakcją na nie.

Ponadto warsztaty plastyczne i ceramiczne, gimnastykę, zajęcia z psem terapeutycznym, wycieczki, spektakle teatralne w placówce, w tym te, tworzone przez same dzieci, spotkania z ciekawymi ludźmi…

LOKOMOTYWA pędzi wraz z rozwojem, a jej celem jest odczarowanie naszego myślenia o opiece instytucjonalnej. Jej wagony są zbliżeniem domu, a każdy opiekun oprócz ciepła i wrodzonej sympatii dzieli się tym, co najlepiej rozwijać potrafi.
Każdy wie za jaki sektor odpowiada, żeby lokomotywa pędziła sprawnie do przodu. Nie umniejszając roli i nie zabierając pierwszeństwa babciom czy nianiom, może warto przyzwyczajać do odruchów społecznych już na pierwszej stacji…

Bądź w komitywie z LOKOMOTYWĄ!