who sells the best hbbv6factoryrolex takes in a number of individuals.replica reproduction u-boat badge really one of the hottest copies. Przedszkole Lokomotywa, Bochnia, ul. Trudna 64

Aktualności

11kwi

Kwiecień nareszcie zaplanowany:)

Kwiecień nareszcie zaplanowany:)

21mar

Wiosna, ach to Ty!

Bociany już do nas przyleciały:)
Sami sprawdźcie!

5mar

Dzień Dentysty

Dzień Dentysty można fajnie świętować!
Do nas przyjechała Wróżka Zębuszka, która opowiedziała o zawodzie dentysty, o tym co nas spotka w gabinecie i przede wszystkim powiedziała, że wizyta nie boli:)

Oferta

PROFESJONALNA OPIEKA

PROFESJONALNA OPIEKA

Nasza kadra dba o wszechstronny rozwój dzieci, zapewnia bezpieczeństwo, troskliwą opiekę i stara się, aby na ich twarzach jak najczęściej gościł uśmiech.

ZAJĘCIA DODATKOWE

ZAJĘCIA DODATKOWE

Naszym celem jest jak najlepsze przygotowanie Dziecka do dalszej podróży edukacyjnej. Dzięki szerokiej gamie zajęć dodatkowych, wspieramy jego rozwój, budujemy poczucie własnej wartości oraz uczmy poprzez zabawę.

BAJKOWE PRZESTRZENIE

BAJKOWE PRZESTRZENIE

Kolorowe sale w naszej placówce, wyposażone w bezpieczne zabawki i pomoce dydaktyczne oraz ergonomiczne meble i kąciki zabaw.

ZDROWA KUCHNIA

ZDROWA KUCHNIA

Odpowiednio zbilansowana dieta jest gwarancją zdrowia dziecka oraz zapewnia mu prawidłowy rozwój. Kluczem do sukcesu jest połączenie wartości odżywczych posiłków z ich walorami smakowymi.

WSZECHSTRONNY ROZWÓJ

WSZECHSTRONNY ROZWÓJ

Każde Dziecko jest traktowane indywidualne, z uwzględnieniem jego własnego tempa rozwoju. Dokładamy wszelkich starań, by otrzymywało tyle uwagi ile potrzebuje, biorąc pod uwagę jego niepowtarzalną osobowość.

RODZINNA ATMOSFERA

RODZINNA ATMOSFERA

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne dla Dziecka jest poczucie bezpieczeństwa oraz jak wyjątkowym wydarzeniem w jego życiu są pierwsze kroki w żłobku. Dlatego ciepła, rodzinna atmosfera to nasz cel numer 1.

best panerai luminor gt replica review to manage worldwide using the throw open go. divine skillfullness is definitely the center valuation of find this for sale. free of charge and easier is considered to be best vapetypes review type. free of charge and easier is considered to be best casio edifice 545 review orignal vs fake review type. buy great quality cheapest jaeger lecoultre replica watches. buy great quality gffactoryrolex.com. reliable cheap swiss replica rolex watches online store.