Kadra

~ Dzieci rodzą się ze skrzydłami, nauczyciele pomagają im je rozwinąć. ~

Janusz Korczak

 

Nad naszymi Podopiecznymi czuwa wykwalifikowany, wyspecjalizowany personel, który nie tylko dba o wszechstronny rozwój każdego Dziecka, ale także pomaga mu zaadaptować się w nowym miejscu, sprawiając, że wraca do nas z radością każdego dnia.

Patrycja

dyrektor 

Jestem absolwentką studiów magisterskich: Pedagogika społeczno – opiekuńcza na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie i studiów podyplomowych : Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna w Szkole Wyższej im. B. Jańskiego w Krakowie oraz Zarządzanie Oświatą w Małopolskim Centrum Edukacji. Dodatkowo ukończyłam studia licencjackie na kierunku Promocja zdrowia i kosmetologia w Krakowskiej Wyższej Szkole Promomocji Zdrowia. Umiejętności zawodowe zdobyłam podczas kilkuletnie pracy w Klubach Malucha, Przedszkolach oraz podczas prowadzenie własnego Punktu Przedszkolnego. Jestem osobą bardzo otwartą, posiadającą niespożyte zasoby energii i optymizmu. Praca z dziećmi pozwala mi tę energię jeszcze bardziej wyzwalać, a uśmiechy na buźkach dzieci są dla mni czymś bezcennym. Chętnie poddaję się nowym wyzwaniom i doświadczeniom. Lubię uczyć się nowych rzeczy i przekazywać tę wiedzę dzieciom. Moimi atutami są: pasja z jaką podchodzę do współpracy z dziećmi, cierpliwość, otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów, punktualność. Motto; które towarzyszy mi od lat….

„Gdy się zobaczyło tylko raz piękno szczęścia na twarzy ukochanej osoby, wiadomo już, że dla człowieka nie może być innego powołania, jak wzbudzanie tego światła na twarzach otaczających nas ludzi.”                                                                                              
                                                                                                            Albert Camus

W wolnych chwilach uwielbiam tańczyć, to moja druga życiowa pasja, pływam, jeżdżę na snowboardzie i nartach oraz interesuje się behawiorystyką psów.

Karolina

wicedyrektor, nauczyciel

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Edukacja Wczesnoszkolna. Obecnie jestem na drugim roku studiów magisterskich o specjalności Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna (UP). Posiadam również uprawnienia do nauki dzieci języka angielskiego, ponieważ w trakcie pięcioletniego pobytu w Wielkiej Brytanii ukończyłam kurs językowy University of Cambridge (na poziomie B2).

Jestem szczęśliwą żoną i mamą dwójki dzieci (syn ma 6 lat, córka 3 lata). Lubię czytać książki na temat wychowania, rozwoju dzieci oraz z zakresu psychologii. W wolnym czasie chodzę do kina, szyję na maszynie oraz gram w squasha.

Joanna

nauczyciel

Jestem absolwentką kierunku Pedagogika, Kształcenie Zintegrowane i Edukacja Przedszkolna na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studiów podyplomowych z arteterapii na UP w Krakowie.

Mam kilkuletnie doświadczenie z dziećmi od niemowlęcia do ucznia podstawówki. Od zawsze chciałam pracować z maluchami. Praca z dziećmi uruchamia we mnie pokłady kreatywności, energii i ukrytej cierpliwości, a przede wszystkim radości.

Prywatnie kocia mama uzależniona od czekolady :-)

Elżbieta

nauczyciel

Jestem absolwentką Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie. Ukończyłam studia na dwóch kierunkach, studia licencjackie: Wychowanie Małego Dziecka oraz studia magisterskie: Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna. Dzięki tym specjalnością mam uprawnienia do pracy w żłobku i przedszkolu. Każdego dnia ogromną radość sprawia mi praca z dziećmi, zwłaszcza tymi najmłodszymi. Kiedy widzę jak szybko dzieci się rozwijają, rosną, jak wiele można ich nauczyć, to wiem, że podjęłam dobrą decyzję wybierając taką pracę. W wolnym czasie bardzo lubię szydełkować, dzięki czemu uczę się cierpliwości. Radość sprawia mi także śpiewanie, które cieszy dzieci.

 

 

 

 

Marta

pomoc nauczyciela

Jestem osobą odpowiedzialną, troskliwą, pogodną, łatwo nawiązuję kontakt z dziećmi. Bardzo lubię spędzać z nimi czas. Praca z dziećmi daje mi dużo satysfakcji i radości a uśmiech na twarzy dziecka jest dla mnie największą nagrodą.

 

Katarzyna

logopeda

Jestem Absolwentka jednolitych studiów magisterskich na kierunku: filologia polska z logopedia na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie oraz studiów podyplomowych z zakresu: Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna na Wydziale Pedagogiki i Nauk  o Zdrowiu w Wyższej Szkole Biznesu
i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim. 

Praca z dziećmi daje mi olbrzymią satysfakcję i motywację do dalszego działania i rozwoju. W wolnej chwili tańczę Bachate i oglądam francuskie komedie.

 Pozostała kadra:

  1. Justyna - psycholog
  2. Danuta - pomoc w kuchni
  3. Renata - pomoc w kuchni

Nasi partnerzy