Kadra

~ Dzieci rodzą się ze skrzydłami, nauczyciele pomagają im je rozwinąć. ~

Janusz Korczak

 

Nad naszymi Podopiecznymi czuwa wykwalifikowany, wyspecjalizowany personel, który nie tylko dba o wszechstronny rozwój każdego Dziecka, ale także pomaga mu zaadaptować się w nowym miejscu, sprawiając, że wraca do nas z radością każdego dnia.

 

Izabela

Dyrektor, nauczyciel, pedagog, terapeuta AAC

 

 

 

 

 

 

 

 

Nina Laszczyk

Nauczyciel, pedagog

Jestem absolwentką studiów magisterskich na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie ukończyłam kierunek pedagogika opiekuńczo-wychowawcza i praca z rodziną. Ponadto posiadam wykształcenie wyższe zdobyte podczas studiów podyplomowych na kierunku psychopedagogika. W 2018 roku ukończyłam studia licencjackie na kierunku taniec w kulturze fizycznej ze specjalnością choreoterapeuta na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, a rok później zakończyłam edukację w Bolonii we Włoszech podczas projektu Art Factory International, gdzie otrzymałam certyfikat Corpo Poetico, czyli praca tańcem i ruchem z osobami niepełnosprawnymi. Ponadto posiadam również kurs wychowawcy opiekuna wypoczynku.

Praktykę w pracy i opiece nad dziećmi zdobywałam podczas prowadzenia zajęć ruchowo-tanecznych, koloniach, obozach oraz również jako aupair na wyjazdach zagranicznych. Po studiach licencjackich podróżowałam po Europie zwiedzając świat i poznając ludzi, co dało mi ogromne doświadczenie, z którego do tej pory korzystam.                                  

Moją największą pasją jest taniec, którego przygodę rozpoczęłam w Szkole Tańca KTT w Kielcach przy Kieleckim Teatrze Tańca. Dodatkowo brałam udział w licznych warsztatach, wydarzeniach artystycznych, byłam adeptką KTT w latach 2014-2015.  W swojej karierze tanecznej zdobyłam wiele osiągnięć w tym 1 miejsce na mistrzostwach Polski w kategorii show dance w Katowicach oraz 4 miejsce na mistrzostwach świata IDO w Bukareszcie. Przez 16 lat uczyłam się różnych technik tanecznych i zdobywałam wiedzę z metod i sposobów prowadzenia zajęć a jako nauczyciel tańca działam od ponad 8 lat szkoląc zarówno dzieci i dorosłych na terenie całej Polski. Specjalizuję się w tańcu współczesnym, jazzowym, improwizacji a także praktykuję metodę tańca wyzwolonego i swobody ruchu.

Lubię pracę z dziećmi, jestem kreatywna, twórcza, spokojna, troskliwa i uwielbiam nowe wyzwania. 

                                                          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                       

 

 

 

                                                                            

 

 Pozostała kadra:

  1. Justyna Nieć - psycholog
  2. Monika Zielińska - logopeda