Kadra

~ Dzieci rodzą się ze skrzydłami, nauczyciele pomagają im je rozwinąć. ~

Janusz Korczak

 

Nad naszymi Podopiecznymi czuwa wykwalifikowany, wyspecjalizowany personel, który nie tylko dba o wszechstronny rozwój każdego Dziecka, ale także pomaga mu zaadaptować się w nowym miejscu, sprawiając, że wraca do nas z radością każdego dnia.

 

Izabela Jodłowska

dyrektor

Jest absolwentką kierunku studiów pedagogicznych o specjalizacji edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna na Uniwersytecie Wrocławskim, jak i również certyfikowanym terapeutą komunikacji alternatywnej. Dodatkowo studiuje wczesne wspomaganie rozwoju dziecka oraz drugi kierunek jakim jest organizacja i zarządzanie w oświacie w Wyższej Szkole Bankowej. Umiejętności zawodowe zdobyła w pracy w żłobku oraz jako nauczyciel i terapeuta w przedszkolu terapeutycznym. Jej celem w pracy jest zapewnienie najwyższego standardu opieki pielęgnacyjnej, edukacyjnej oraz opiekuńczo wychowawczej dzieci.

Charakteryzuje siebie jako osobę otwartą, oraz posiadającą ogromne pokłady energii które pozwalają jej na kreatywną pracę z dziećmi i realizacje nowych pomysłów.

W czasie wolnym od pracy realizuje się w zawodzie wizażystki, a jej dodatkowymi zainteresowaniami jest projektowanie, szycie oraz diy wystrój wnętrz.

 

 

Angelika

 nauczyciel, wychowawca grupy 5/6 latków

Jest absolwentką Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Swoje doświadczenie zdobywała pracując w przedszkolu. Zawód nauczyciela jest jej celem od najmłodszych lat. Praca z dziećmi od zawsze była jej marzeniem, więc sprawia jej to wiele radości i nie wyobraża sobie, siebie w innej roli niż nauczyciel.

Wiele satysfakcji i spełnienia w pracy pani Angelice, sprawia uśmiech dziecka który uważa za najcenniejszy. Codziennie prowadzi  kreatywnie zajęcia, by rozbudzać w przedszkolakach nowe pasje i zainteresowania. Każdego dnia tworzy pomysłowe projekty przy których dzieci nigdy się nie nudzą! W pracy stara się codziennie oddawać dzieciom całe serce i obdarzyć je troską i zaufaniem. 

 

 

Nina

 nauczyciel, wychowawca grupy 3-4 latków

Jest absolwentką studiów magisterskich na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie ukończyła kierunek pedagogika opiekuńczo-wychowawcza i praca z rodziną. Ponadto posiada wykształcenie wyższe zdobyte podczas studiów podyplomowych na kierunku psychopedagogika. Ukończyła studia licencjackie na kierunku taniec w kulturze fizycznej ze specjalnością choreoterapeuta na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, a rok później zakończyłam edukację w Bolonii we Włoszech podczas projektu Art Factory International, gdzie otrzymała certyfikat Corpo Poetico, czyli praca tańcem i ruchem z osobami niepełnosprawnymi. Ponadto posiadam również kurs wychowawcy opiekuna wypoczynku. Praktykę w pracy i opiece nad dziećmi zdobywała podczas prowadzenia zajęć ruchowo-tanecznych, koloniach, obozach.

Jej największą pasją jest taniec, w swojej karierze tanecznej zdobyłam wiele osiągnięć w tym 1 miejsce na mistrzostwach polski w kategorii show dance w Katowicach oraz 4 miejsce na mistrzostwach świata IDO w Bukareszcie. 

Lubi pracę z dziećmi, jest kreatywna, twórcza, spokojna, troskliwa i uwielbia nowe wyzwania.  

 

 

Karolina

opiekun osoby niepełnosprawnej, pomoc nauczyciela

Studentka pedagogiki specjalnej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.

 

 

 

Kasia

 pomoc nauczyciela

 

 

Foto

Monika

logopeda

 

 

Foto

Justyna

psycholog

 

 

Foto

Daria

fizjoterapeuta