Kadra

 
~ Dzieci rodzą się ze skrzydłami, nauczyciele pomagają im je rozwinąć. ~

Janusz Korczak

 

Nad naszymi Podopiecznymi czuwa wykwalifikowany, wyspecjalizowany personel, który nie tylko dba o wszechstronny rozwój każdego Dziecka, ale także pomaga mu zaadaptować się w nowym miejscu, sprawiając, że wraca do nas z radością każdego dnia.

 

Magda

Dyrektor

Ukończyłam Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie - kierunek  Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Jestem niezwykle ciepła, uśmiechnięta i przyjaźnie nastawiona na świat i ludzi. Troszczę się o wszystko, co dzieciom jest niezbędne. Organizuje wycieczki, otaczam opieką przedszkole, aby funkcjonowało jak najlepiej. Ogromną wagę przywiązuję do bezpieczeństwa dzieci. Dbam o odpowiedni rozwój dzieci pod względem wychowawczym i dydaktycznym. Moją pasją są spacery i podróże. Lubię aktywnie spędzać czas.

 

Lucynka

Nauczyciel

Ukończyła Pedagogikę Przedszkolną na Uniwersytecie Śląskim i Pedagogikę wczesnoszkolną na Akademii Pedagogicznej. Swoje długoletnie doświadczenie pedagogiczne wykorzystuje do wspierania dzieci w ich rozwoju społecznym, emocjonalnym i dydaktycznym. Całym sercem oddana pracy z dziećmi. To jest jej pasja i powołanie. Jest osobą ciepłą i wesołą. Łatwo nawiązuje kontakt z dziećmi. Najwięcej uwagi poświęca tym dzieciom, które wymagają szczególnej troski.

 

Natalia

Nauczyciel

Ukończoła Wyższą Szkołę Pedagogiczną im. Janusza Korczaka w Katowicach o specjalności Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna. Uzyskała tytuł magistra. Jest osobą wesołą i bardzo lubianą przez dzieci. Posiada umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów z dziećmi, co pozwala na szybką adaptację dzieci w przedszkolu. W swojej pracy wykorzystuje zdolności kreatywne. Dodatkowym atutem są zdolności artystyczne i kulinarne, które często wykorzystuje przy pracy z dziećmi.

 

Kasia

Logopeda

Ukończyła Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie o specjalności Logopedia, gdzie uzyskała tytuł magistra. Swoje długoletnie doświadczenie zawodowe w charakterze logopedy zdobyła pracujac w różnego rodzaju placówkach. Praca w zawodzie logopedy to dla niej pasja i powołanie. Uwielbia pracę z dziećmi, z którymi ma bardzo dobry kontakt.

 

Ela

Pomoc nauczyciela

Niezawodna pomoc i towarzyszka dziecięcych zabaw. Uśmiechnięta i pogodna, dba o nienaganny wygląd i czystość przedszkola. Z ogromną pasją porządkuje kwiaty wokół przedszkola i troszczy się o uśmiech i dobre samopoczucie dzieciaków.