Aktualności

29cze

Zakończenie Roku 2019/2020

W tym roku zakończenie roku obchodziliśmy tylko symbolicznie, ale nie brakowało nam uśmiechów i wspomnień z całego roku

29cze

Dzień Taty w Przedszkolu

"Tata pierwszy bohater syna, pierwsza miłość córki..." ❤️

Wszystkim Tatusiom w Dniu Święta życzymy Wszystkiego Najlepszego

29cze

Rysunek dla Przyjaciela

Podczas rozmów o dzieciach na świecie, przyjaciołach, tolerancji i emocjach Przedszkolaki wykonały "Obrazek dla Przyjaciela"

29cze

Pan Pomidor

Na zakończenie tygodnia o owocach i warzywach Przedszkolaki przygotowały "Pana Pomidora"

Oferta

PROFESJONALNA OPIEKA

PROFESJONALNA OPIEKA

Nasza kadra dba o wszechstronny rozwój dzieci, zapewnia bezpieczeństwo, troskliwą opiekę i stara się, aby na ich twarzach jak najczęściej gościł uśmiech.

ZAJĘCIA DODATKOWE

ZAJĘCIA DODATKOWE

Naszym celem jest jak najlepsze przygotowanie Dziecka do dalszej podróży edukacyjnej. Dzięki szerokiej gamie zajęć dodatkowych, wspieramy jego rozwój, budujemy poczucie własnej wartości oraz uczmy poprzez zabawę.

BAJKOWE PRZESTRZENIE

BAJKOWE PRZESTRZENIE

Kolorowe sale w naszej placówce, wyposażone w bezpieczne zabawki i pomoce dydaktyczne oraz ergonomiczne meble i kąciki zabaw.

ZDROWA KUCHNIA

ZDROWA KUCHNIA

Odpowiednio zbilansowana dieta jest gwarancją zdrowia dziecka oraz zapewnia mu prawidłowy rozwój. Kluczem do sukcesu jest połączenie wartości odżywczych posiłków z ich walorami smakowymi.

WSZECHSTRONNY ROZWÓJ

WSZECHSTRONNY ROZWÓJ

Każde Dziecko jest traktowane indywidualne, z uwzględnieniem jego własnego tempa rozwoju. Dokładamy wszelkich starań, by otrzymywało tyle uwagi ile potrzebuje, biorąc pod uwagę jego niepowtarzalną osobowość.

RODZINNA ATMOSFERA

RODZINNA ATMOSFERA

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne dla Dziecka jest poczucie bezpieczeństwa oraz jak wyjątkowym wydarzeniem w jego życiu są pierwsze kroki w żłobku. Dlatego ciepła, rodzinna atmosfera to nasz cel numer 1.

Nasi partnerzy