Kadra

 

~ Dzieci rodzą się ze skrzydłami, nauczyciele pomagają im je rozwinąć. ~

Janusz Korczak

 

Nad naszymi Podopiecznymi czuwa wykwalifikowany, wyspecjalizowany personel, który nie tylko dba o wszechstronny rozwój każdego Dziecka, ale także pomaga mu zaadaptować się w nowym miejscu, sprawiając, że wraca do nas z radością każdego dnia.

 

 

Izabela Jodłowska

dyrektor

Jest absolwentką kierunku studiów pedagogicznych o specjalizacji edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna na Uniwersytecie Wrocławskim, jak i również certyfikowanym terapeutą komunikacji alternatywnej. Dodatkowo studiuje wczesne wspomaganie rozwoju dziecka oraz drugi kierunek jakim jest organizacja i zarządzanie w oświacie w Wyższej Szkole Bankowej. Umiejętności zawodowe zdobyła w pracy w żłobku oraz jako nauczyciel i terapeuta w przedszkolu terapeutycznym. Jej celem w pracy jest zapewnienie najwyższego standardu opieki pielęgnacyjnej, edukacyjnej oraz opiekuńczo wychowawczej dzieci.

Charakteryzuje siebie jako osobę otwartą, oraz posiadającą ogromne pokłady energii które pozwalają jej na kreatywną pracę z dziećmi i realizacje nowych pomysłów.

W czasie wolnym od pracy realizuje się w zawodzie wizażystki, a jej dodatkowymi zainteresowaniami jest projektowanie, szycie oraz diy wystrój wnętrz.

 

Paulina

opiekun, wychowawca

Jest studentką pedagogiki opiekuńczno-wychowawczej w Staropolskiej Akademii Nauk Stosowanych w Kielcach, dodatkowo ukończyła certyfikowany kurs opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym. Doświadczenie w pracy nabyła odbywając praktyki w żłobku, oraz pracując w przedszkolu jako pomoc nauczyciela.

 Pani Paulinie przebywanie z dziećmi daje dużo radości i satysfakcji. Doskonale rozumie z czym zmagają się rodzice powierzając swoje najcenniejsze skarby, więc z pełnym zaangażowaniem przenosi swoją troskę, ciepło i uśmiech na grunt zawodowy. Służy dzieciom pomocą w przezwyciężaniu wszelkich trudności, aby każdy dzień niósł sukcesy mające wpływ na ich rozwój.