Aktualności

21maj

21.05.2020 Dzień Kosmosu w grupie Starszaków

Dzień Kosmosu - Starszaki ruszają na podbój Galaktyki!

21maj

21.05.2020 Dzień Kosmosu w grupie Maluszków

Maluszki ruszają w podróż do gwiazd, czyli obchody Dnia Kosmosu.

20maj

20.05.2020 Kolorowe motyle

Pozostajemy na wiosennej łące i tym razem poznajemy świat wielobarwnych motyli.

19maj

19.05.2020 Na wiosennej łące

W tym tygodniu nasze Starszaki przeniosły się na wiosenną łąkę. Poznajemy jej mieszkańców, zamieniamy się w pszczółki szukające ula i liczymy kropki na skrzydełkach biedronki.

Oferta

PROFESJONALNA OPIEKA

PROFESJONALNA OPIEKA

Nasza kadra dba o wszechstronny rozwój dzieci, zapewnia bezpieczeństwo, troskliwą opiekę i stara się, aby na ich twarzach jak najczęściej gościł uśmiech.

ZAJĘCIA DODATKOWE

ZAJĘCIA DODATKOWE

Naszym celem jest jak najlepsze przygotowanie Dziecka do dalszej podróży edukacyjnej. Dzięki szerokiej gamie zajęć dodatkowych, wspieramy jego rozwój, budujemy poczucie własnej wartości oraz uczmy poprzez zabawę.

BAJKOWE PRZESTRZENIE

BAJKOWE PRZESTRZENIE

Kolorowe sale w naszej placówce, wyposażone w bezpieczne zabawki i pomoce dydaktyczne oraz ergonomiczne meble i kąciki zabaw.

WŁASNA KUCHNIA

WŁASNA KUCHNIA

W naszym Żłobku funkcjonuje kuchnia, w której ciocie przygotowują pyszne, zdrowe i domowe posiłki, a do każdego z nich dodają magiczne składniki: serce i pasję...

WSZECHSTRONNY ROZWÓJ

WSZECHSTRONNY ROZWÓJ

Każde Dziecko jest traktowane indywidualne, z uwzględnieniem jego własnego tempa rozwoju. Dokładamy wszelkich starań, by otrzymywało tyle uwagi ile potrzebuje, biorąc pod uwagę jego niepowtarzalną osobowość.

RODZINNA ATMOSFERA

RODZINNA ATMOSFERA

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne dla Dziecka jest poczucie bezpieczeństwa oraz jak wyjątkowym wydarzeniem w jego życiu są pierwsze kroki w żłobku. Dlatego ciepła, rodzinna atmosfera to nasz cel numer 1.

Nasi partnerzy