Kadra

 
~ Dzieci rodzą się ze skrzydłami, nauczyciele pomagają im je rozwinąć. ~

Janusz Korczak

 

Nad naszymi Podopiecznymi czuwa wykwalifikowany, wyspecjalizowany personel, który nie tylko dba o wszechstronny rozwój każdego Dziecka, ale także pomaga mu zaadaptować się w nowym miejscu, sprawiając, że wraca do nas z radością każdego dnia.

 

Emilia

dyrektor

Ukończyłam studia na Uniwersytecie Pedagogicznym  - Pedagogikę specjalną  oraz Poradnictwo edukacyjne i zawodowe, dodatkowo studia podyplomowe: Zarządzanie w oświacie, Tyflopedagogikę oraz Edukację wczesnoszkolną i przedszkolną. Praca z maluchami daje mi ogromną satysfakcję i energię, pozwala spełniać się zawodowo i każdego dnia poznawać wyjątkowy świat dziecka.

Z natury optymistka  i tylko z takim nastawieniem podchodzę do dzieci.W wolnych chwilach czytam, spędzam czas z przyjaciółmi, nadrabiam zaległości filmowe i podróżuję.

 

Kasia

P. O. dyrektora w żłobku i opiekun w żłobku

Jestem absolwentką Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN – kierunek politologia oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego, na którym ukończyłam studia w zakresie pedagogiki społeczno – opiekuńczej oraz resocjalizacyjnej. Posiadam kilkuletnie doświadczenie zawodowe w opiece nad najmłodszymi dziećmi. Nadrzędnym celem mojej pracy jest troska o bezpieczeństwo i indywidualny rozwój moich podopiecznych.

 

Paulina

opiekun w grupie maluchów

Ukończyłam studia magisterskie na kierunkach pedagogika społeczno-opiekuńcza i pedagogika szkolna z terapią pedagogiczną na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz studia podyplomowe z zakresu logopedii na Akademii Ignatianum. 
W żłobku opiekuję się grupą Maluszków. Staram się dbać o wszechstronny rozwój dzieci poprzez prowadzenie różnorodnych zajęć i zabaw. Troszczę się o to, żeby maluchy spędzały czas w żłobku w sposób kreatywny i edukacyjny. Ważne jest dla mnie także bezpieczeństwo dzieci i rozwijanie samodzielności w ich codziennych aktywnościach. Praca z maluszkami sprawia mi radość i każdego dnia uczy czegoś nowego. Cieszy mnie, kiedy widzę, jak dzieci rozwijają nowe umiejętności, a na ich buziach pojawia się uśmiech. 

 

  

Magda

opiekun w grupie starszaków

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie, a obecnie studiuje Pedagogikę Specjalną: Terapia pedagogiczna i Rewalidacja Indywidualna (studia magisterskie) na tej samej uczelni. Jestem osobą ciepłą, pełną uśmiechu i pozytywnej energii. Bardzo szybko nawiązuje kontakt z dziećmi i praca z nimi sprawia mi ogromną radość. W żłobku opiekuje się grupą Starszaków. Staram się zapewnić im odpowiednią opiekę oraz dbam o ich rozwój poprzez prowadzenie ciekawych zabaw oraz zajęć. Najważniejsze jest dla mnie, aby dzieci pod moją opieką czuły się bezpieczne i radosne. Cieszy mnie każdy uśmiech na ich buzi. Praca z dziećmi pozwala mi rozwijać się zawodowo oraz zdobywać nowe, ciekawe doświadczenia.

Prywatnie uwielbiam spędzać czas z przyjaciółmi, oglądać ciekawe filmy oraz zwiedzać nowe, interesujące miejsca.

 

Paulina

opiekun w grupie maluchów, pielęgniarka

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku położnictwo. Od zawsze wykazywałam się empatią i troską względem dzieci co przełożyło się na chęć współpracy z najmłodszymi. Mam kilkuletnie doświadczenie w opiece nad dziećmi.

Praca z najmłodszymi daje mi ogromną satysfakcję i poczucie spełnienia zawodowego, dlatego najcenniejszą dla mnie nagrodą jest ich uśmiech.

 

 

Ewelina

opiekun w grupie starszaków

Ukończyłam studia licencjackie oraz magisterskie na kierunku Resocjalizacja z pracą sądowa w Wyższej Szkole Ekonomii Turystyki i Nauk Społecznych w Kielcach oraz studia magisterskie na kierunki Bezpieczeństwo wewnętrzne na Uniwersytecie Pedagogicznym im KEN .Jestem również absolwentka studiów podyplomowych na kierunki Przygotowanie Pedagogiczne . Do pracy z dziećmi uprawnia mnie ukończony kurs Opiekuna w żłobku . Jestem ciocią w grupie Starszaków. Bardzo szybko nawiązuje kontakt z dziećmi oraz wytrwale motywuje je do działania . Jestem osobą pełna energii, pogodną, uśmiechniętą, cierpliwą oraz bardzo wrażliwa w stosunku do drugiego człowieka, a zwłaszcza dziecka. W swoją pracę wkładam serce, zaangażowanie oraz pasję.

 

Justyna

opiekun w grupie maluchów

Ukończyłam szkołę hotelarską, ale moim marzeniem zawsze była praca z dziećmi gdyż bardzo cenię w nich szczerość, otwartość, radość, uśmiech. Praca z dziećmi sprawia mi ogromną przyjemność, ponieważ nie ma w niej nudy i monotonii, każdego dnia Maluszki zaskakują czymś innym i można dostrzec jak bardzo różnią się od siebie. Największa satysfakcję daje mi obserwowanie jak robią ogromne postępy i zmieniają się z dnia na dzień.

  

Alicja

Pielęgniarka

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku położnictwo na Uniwersytecie Jegiellońskim w Krakowie. Na co dzień pracuję jako położna w przychodni, jednak z opieką nad dziećmi w żłobku jestem związana już od 5 lat. Uważam, że praca z dziećmi jest bardzo inspirująca i dostarcza wiele radości, miło jest patrzeć jak dzieci rosną i uczą się coraz to nowych rzeczy.

 

Magda

nauczyciel wychowania fizycznego – prowadząca zajęcia z gimnastyki korekcyjnej

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Ukończyłam studia licencjackie o specjalności gimnastyka korekcyjna oraz studia magisterskie Wychowanie Fizyczne. Dodatkowo posiadam uprawnienia takie jak instruktor piłki nożnej, instruktor pływania, instruktor tenisa ziemnego oraz instruktor piłki siatkowej. Jestem również czynnym Ratownikiem WOPR. Posiadam uprawnienia Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Dodatkowo ukończyłam studia podyplomowe z Edukacji dla bezpieczeństwa. Jestem czynną zawodniczką piłki nożnej na pozycji napastnika. Aktualnie gram tez w piłkę halowa tzw. FUTSAL w drugiej lidze w drużynie AGH Kraków. Wolny czas spędzam aktywnie i na sportowo. 

 

Kasia

logopeda

Jestem absolwentką jednolitych studiów magisterskich na kierunku: filologia polska z logopedią na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie oraz studiów podyplomowych z zakresu: Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna na Wydziale Pedagogiki i Nauk  o Zdrowiu w Wyższej Szkole Biznesu  i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim. Praca z dziećmi daje mi olbrzymią satysfakcję i motywację do dalszego działania i rozwoju. W wolnej chwili tańczę Bachate i oglądam francuskie komedie.

  

Urszula

lektor języka angielskiego

Jestem właścicielką i lektorem w Mini English School od 2013 roku. Ukończyłam filologię angielską na Uniwersytecie Pedagogicznym na specjalizacji "Nauczyciel Cyfrowy". Szkoła to efekt mojej pasji do nauczania języka angielskiego i miłości do dzieci. Prowadzę bloga dla nauczycieli języka angielskiego, gdzie dzielę się autorskimi materiałami wspomagającymi naukę tego języka. Prywatnie jestem mamą dwóch chłopców.

 

Nasi partnerzy