Kadra

 
 
~ Dzieci rodzą się ze skrzydłami, nauczyciele pomagają im je rozwinąć. ~

Janusz Korczak

 

Nad naszymi Podopiecznymi czuwa wykwalifikowany, wyspecjalizowany personel, który nie tylko dba o wszechstronny rozwój każdego Dziecka, ale także pomaga mu zaadaptować się w nowym miejscu, sprawiając, że wraca do nas z radością każdego dnia.

Agnieszka

dyrektor

Jestem absolwentką AWF we Wrocławiu, Zarządzania w Oświacie, nauczycieklą dyplomowaną od 9 lat oraz  dyplomowaną Opiekunką Dziecięca. Posiadam certyfikat Tutora, napisałam Autorski Program Promujący Zdrowie zatwierdzony przez Wydział Zdrowia UM we Wrocławiu. Interesuję się naukami przyrodniczymi, moje pasje to żeglartstwo, wędrówki po górach. Prywatnie jestem mamą dwóch synów-ucznia Szkoły Podstawowej i Stypendysty Rady Ministra, Studenta Politechniki Wrocławskiej. Moje  20-letnie doświadczenie w edukacji, opiece nad dziećmi i miłości do Nich sprawiło, że z pasją współtworzę tak wspaniałe miejsca jakim są placówki Lokomotywa.

 

Michalina

nauczyciel

Jestem absolwentką Pedagogiki w zakresie Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej, studentką Poradnictwa Psychologiczno-Pedagogicznego. Interesuje mnie zdrowy styl życia i aktywność fizyczna. Bardzo lubię jazdę na snowboardzie, rowerze i rolkach. Przyjemność sprawia mi również podróżowanie z przyjaciółmi, poznawanie ciekawych miejsc i kultur krajów.

 

Kadra

Julita Kicińska

nauczyciel

Otrzymałam dyplom ukończenia studiów pierwszego stopnia na wydziale Nauk Historycznych i Pedagogicznych. Specjalność edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, ukończone I liceum ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej Curie w Ostrzeszowie,  dyplomowana opiekunka dziecięca z kilkuletnim doświadczeniem. Moją pasją jest śpiew, gra na gitarze i gimnastyka artystyczna. W wolnych chwilach realizuje moje pasje, podróżuje, jeżdżę na rolkach i spędzam czas z przyjaciółmi. 

 

Joanna 

nauczyciel - Urlop macierzyński

Jestem absolwentką Pedagogiki w zakresie Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej, studentką Poradnictwa Psychologiczno-Pedagogicznego. Moją pasją jest gotowanie. Uwielbiam zwierzęta. W wolnych chwilach  lubię pielęgnować rośliny w ogrodzie, podróżować oraz spędzać czas z najbliższymi.

  

EWA

pomoc nauczyciela, zaradna, kochająca dzieci, posiada duże doświadczenie w opiekowaniu się dziećmi.