Kadra

 
 
~ Dzieci rodzą się ze skrzydłami, nauczyciele pomagają im je rozwinąć. ~

Janusz Korczak

 

Nad naszymi Podopiecznymi czuwa wykwalifikowany, wyspecjalizowany personel, który nie tylko dba o wszechstronny rozwój każdego Dziecka, ale także pomaga mu zaadaptować się w nowym miejscu, sprawiając, że wraca do nas z radością każdego dnia.

Agnieszka

dyrektor

Jestem absolwentką AWF we Wrocławiu, Zarządzania w Oświacie, nauczycieklą dyplomowaną od 9 lat oraz  dyplomowaną Opiekunką Dziecięca. Posiadam certyfikat Tutora, napisałam Autorski Program Promujący Zdrowie zatwierdzony przez Wydział Zdrowia UM we Wrocławiu. Interesuję się naukami przyrodniczymi, moje pasje to żeglartstwo, wędrówki po górach. Prywatnie jestem mamą dwóch synów. Moje  20-letnie doświadczenie w edukacji, opiece nad dziećmi i miłości do Nich sprawiło, że z pasją współtworzę tak wspaniałe miejsca jakim są placówki Lokomotywa.

 

 

Jolanta Rybkowska

nauczyciel

Jestem absolwentką Pedagogiki w zakresie Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej. Interesuje mnie zdrowy styl życia i aktywność fizyczna. Przyjemność sprawia mi podróżowanie i poznawanie ciekawych miejsc.

 

Kadra

 

Inna Serhienko

nauczyciel-pomoc

Otrzymałam dyplom ukończenia studiów pierwszego stopnia na wydziale Nauk Historycznych i Pedagogicznych. Specjalność edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna,  dyplomowana opiekunka dziecięca z kilkuletnim doświadczeniem. Moją pasją jest śpiew, gra na gitarze i gimnastyka artystyczna. W wolnych chwilach realizuje moje pasje, podróżuję i spędzam czas z przyjaciółmi.