Kadra

~ Dzieci rodzą się ze skrzydłami, nauczyciele pomagają im je rozwinąć. ~

Janusz Korczak

 

Nad naszymi Podopiecznymi czuwa wykwalifikowany, wyspecjalizowany personel, który nie tylko dba o wszechstronny rozwój każdego Dziecka, ale także pomaga mu zaadaptować się w nowym miejscu, sprawiając, że wraca do nas z radością każdego dnia.

 

Marta

dyrektor

Obecnie posiadam 6 letnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku żłobkowym i przedszkolnym.

Ukończyłam dwie uczelnie wyższe (specjalizacja nauczanie wczesnoszkolne z muzyką oraz nauczanie wczesnoszkolne i przedszkolne)

Zawsze chciałam zostać nauczycielem dzieci, dlatego wybór moich studiów i pracy nie jest przypadkowy. Jako nauczyciel zawsze dokładam wszelkich starań, aby „moje dzieci” rozwijały się wszechstronnie i nabyły gruntowną podstawę niezbędną w dalszym procesie edukacji.

Jestem osobą młodą i ambitną, angażuję się w pracę z dziećmi, zarówno pod względem merytorycznym jak i artystycznym. Mam entuzjastyczne nastawienie do życia i ludzi. W swoim kontakcie z dziećmi i z rodzicami jestem zorganizowana i pomysłowa. Z dotychczasowego doświadczenia zawodwego czerpię ogromną radość i satysfakcję oraz nadzieję, że wszystko co robię umożliwi mi zostanie jeszcze lepszym dyrektorem.

 

Joanna

nauczyciel

Jestem absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu oraz Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, co daje mi możliwość realizowania swoich pasji i zainteresowań, czyli pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym oraz prowadzenia zajęć z języka angielskiego.

Zdobyte doświadczenie pozwoliło mi sprawdzić się w roli wychowawcy oraz opiekuna większej grupy dzieci. Praca z najmłodszymi sprawia mi wiele radości, daje poczucie satysfakcji i spełnienia, a możliwość zapoznawania ich z otaczającym światem oraz towarzyszenia im w zdobywaniu kolejnych umiejętności jest dla mnie nieocenioną motywacją do dalszego rozwoju.

Jestem osobą odpowiedzialną , dobrze zorganizowaną, łatwo nawiązującą kontakty zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi. Wolne chwile poświęcam na spotkania z rodziną i przyjaciółmi, słuchanie muzyki lub na dobry film.

 

Justyna

nauczyciel

Ukończyłam studia licencjackie w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Sączu na kierunku pedagogika o specjalności wychowanie przedszkolne z terapią pedagogiczną, a następnie studia magisterskie na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie na kierunku pedagogika specjalna o specjalności terapia pedagogiczna i rewalidacja indywidualna.

Posiadam ponad 2-letnie doświadczenie w pracy jako nauczyciel – wychowawca w przedszkolu. Jestem osobą odpowiedzialną, komunikatywną oraz zaangażowaną w swoją pracę. Łatwo nawiązuje kontakty z dziećmi, a czas spędzony z nimi sprawia mi wiele satysfakcji i jest motywacją do dalszej pracy i rozwoju zawodowego.

  

Aneta

nauczyciel

Jestem absolwentką Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Ukończyłam tam  pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną.

 Doświadczenie zawodowe zdobyłam odbywając praktyki studenckie w przedszkolach, szkołach podstawowych oraz poprzez wieloletnią pracę jako opiekunka do dzieci. Przed rozpoczęciem pracy w przedszkolu pracowałam w żłobku.

Praca w zawodzie nauczyciela  to moja pasja i powołanie. Gdy widzę radość i uśmiech na twarzy dziecka czuje wielką satysfakcje i spełnienie. Motywuje mnie to także do dalszego działania. Kieruję się przekonaniem, że każde dziecko jest wyjątkowe
i niepowtarzalne.  Dlatego też uważam, że do każdego dziecka należy podejść indywidualnie aby móc odkrywać dziecięce potencjały i stwarzać warunki do wszechstronnego
i harmonijnego rozwoju. Staram się w ciekawy sposób umożliwić dzieciom poznawać świat zapewniając przy tym poczucie bezpieczeństwa.

Jestem osobą  odpowiedzialną, cierpliwą i konsekwentną. Moim sposobem na spędzanie wolnego czasu jest jazda na rowerze i spacery. Wolne chwile poświęcam również moim przyjaciołom. Zimowe wieczory zaszywam się w domowym zaciszu z ciekawą książką.