Kadra

~ Dzieci rodzą się ze skrzydłami, nauczyciele pomagają im je rozwinąć. ~

Janusz Korczak

 

Nad naszymi Podopiecznymi czuwa wykwalifikowany, wyspecjalizowany personel, który nie tylko dba o wszechstronny rozwój każdego Dziecka, ale także pomaga mu zaadaptować się w nowym miejscu, sprawiając, że wraca do nas z radością każdego dnia.

 

Patrycja

dyrektor

Jest absolwentką studiów magisterskich: Pedagogika społeczno – opiekuńcza na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie i studiów podyplomowych : Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna w Szkole Wyższej im. B. Jańskiego w Krakowie oraz Zarządzanie Oświatą w Małopolskim Centrum Edukacji. Dodatkowo ukończyła studia licencjackie na kierunku Promocja zdrowia i kosmetologia w Krakowskiej Wyższej Szkole Promomocji Zdrowia. Umiejętności zawodowe zdobyła podczas kilkuletnie pracy w Klubach Malucha, Przedszkolach oraz podczas prowadzenie własnego Punktu Przedszkolnego. Jest osobą bardzo otwartą, posiadającą niespożyte zasoby energii i optymizmu. Praca z dziećmi pozwala jej te energię jeszcze bardziej wyzwalać, a uśmiechy na buźkach dzieci są dla niej czymś bezcennym. Chętnie poddaje się nowym wyzwaniom i doświadczeniom. Lubi uczyć się nowych rzeczy i przekazywać tę wiedzę dzieciom. Jej atutami są: pasja z jaką podchodzi do współpracy z dziećmi, cierpliwość, otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów, punktualność. Motto; które towarzyszy jej od lat….

„Gdy się zobaczyło tylko raz piękno szczęścia na twarzy ukochanej osoby, wiadomo już, że dla człowieka nie może być innego powołania, jak wzbudzanie tego światła na twarzach otaczających nas ludzi.”                                                                                              
                                                                                                            Albert Camus

W wolnych chwilach uwielbia tańczyć, to jej druga życiowa pasja, pływa, jeździ na snowboardzie i nartach oraz interesuje się behawiorystyką psów.

 

Sylwia

wychowawca: grupa 3-latków

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Pedagogicznym o specjalizacji: pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna oraz studia licencjackie na kierunku pedagogika społeczno-opiekuńcza. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w żłobkach oraz odbywając liczne praktyki w ośrodkach wychowawczych, przedszkolach i szkołach. Od zawsze wiedziała, że chce pracować z dziećmi, ponieważ lubi gdy się dużo dzieje. Dzieci codziennie zaskakują ją swoją mądrością i otwartością umysłu. Gdy widzi, że jej podopieczni zdobywają nową wiedzę odczuwa ogromną satysfakcję.

W wolnym czasie gra w tenisa stołowego i jeździ na rolkach. Uwielbia tańczyć i spędzać czas z bliskimi, a rodzina jest dla niej największą wartością.

 

Patrycja

wychowawca: grupa 5/6-latków

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Pedagogicznym: pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna oraz studia licencjackie na Akademii Ignatianum w Krakowie o specjalizacji pedagogika przedszkolna i edukacja wczesnoszkolna. Dodatkowo jest w trakcie studiów podyplomowych w Małopolskim Centrum Edukacji na kierunku język angielski wychowaniu przedszkolnym i edukacji wczesnoszkolnej. Umiejętności zawodowe zdobywała pracując w przedszkolach jako wychowawca oraz odbywając liczne praktyki w przedszkolach i szkołach. Jest osobą ambitną, otwartą, kreatywną. Ma niezwykłe pokłady optymizmu oraz energii. W wolnym czasie jeździ na rowerze. Uwielbia tańczyć, spędzać czas z bliskimi oraz zwiedzać różne zakątki Polski.

 

 

Kasia 

wychowawca: grupa 4/5-latków

 

Absolwentka studiów magisterskich na Uniwersytecie Pedagogicznym na kierunku pedagogika społeczno - opiekuńcza oraz studiów podyplomowych - pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna w Szkole Wyższej im. B. Jańskiego w Krakowie.  Doświadczenie zawodowe zaczęła zdobywać już w trakcie studiów podczas odbywania praktyk studenckich m.in. w szkole, przedszkolu, domu dziecka, a także jako wolontariusz w Ośrodku Opiekuńczo – Wychowawczym, ale przede wszystkim w czasie wieloletniej pracy jako opiekun dziecięcy w żłobku Lokomotywa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pozostała kadra:

Justyna - psycholog

Angelika - logopeda

Karolina - pomoc nauczyciela

Klaudia - pomoc nauczyciela

Michalina - pomoc w kuchni