Aktualności

2cze

Nasz Dzień Dziecka na portalu podhale24.pl

Jesteśmy na portalu podhale24.pl!

1cze

Dzień Dziecka 2021

Nasze Przedszkolaki miały możliwość przeniesienia się w Świat Baśni i Czarów. Z okazji Dnia Dziecka odwiedził je niezwykły gość - Magik Mirabello. Zabawa w czarowanie bardzo wszystkim się podobała. Dzieci z zaangażowaniem obserwowały każdy ruch iluzjonisty, nagradzając pokazy gromkimi brawami.

26maj

Dla Mamy i Taty

Kochamy Was!

23kwi

Teatrzyk w grupie Tygryski

Teatr to miejsce jest niezwykłe,
Zaczarowana każda chwila,
Kurtyna w górę się unosi
I przedstawienie rozpoczyna.

Oferta

PROFESJONALNA OPIEKA

PROFESJONALNA OPIEKA

Nasza kadra dba o wszechstronny rozwój dzieci, zapewnia bezpieczeństwo, troskliwą opiekę i stara się, aby na ich twarzach jak najczęściej gościł uśmiech.

Więcej

ZAJĘCIA DODATKOWE

ZAJĘCIA DODATKOWE

Naszym celem jest jak najlepsze przygotowanie Dziecka do dalszej podróży edukacyjnej. Dzięki szerokiej gamie zajęć dodatkowych, wspieramy jego rozwój, budujemy poczucie własnej wartości oraz uczmy poprzez zabawę.

Więcej

Z ŻYCIA PRZEDSZKOLA

Z ŻYCIA PRZEDSZKOLA

Dzięki bogatej ofercie zajęć dodatkowych, różnorodnym warsztatom tematycznym oraz imprezom okolicznościowym, Państwa Pociechy przeżyją w Przedszkolu magiczne chwile! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z naszego przedszkolnego życia!

Więcej

BAJKOWE PRZESTRZENIE

BAJKOWE PRZESTRZENIE

Kolorowe sale w naszej placówce, wyposażone w bezpieczne zabawki i pomoce dydaktyczne oraz ergonomiczne meble i kąciki zabaw.

Więcej

ZDROWA KUCHNIA

ZDROWA KUCHNIA

Odpowiednio zbilansowana dieta jest gwarancją zdrowia dziecka oraz zapewnia mu prawidłowy rozwój. Kluczem do sukcesu jest połączenie wartości odżywczych posiłków z ich walorami smakowymi.

Więcej

RODZINNA ATMOSFERA

RODZINNA ATMOSFERA

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne dla Dziecka jest poczucie bezpieczeństwa oraz jak wyjątkowym wydarzeniem w jego życiu są pierwsze kroki w żłobku. Dlatego ciepła, rodzinna atmosfera to nasz cel numer 1.

Więcej

Nasi partnerzy