Aktualności

16mar

O dinozaurach w Lokomotywie na portalu Podhale24.pl

Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania z dinozaurami na portalu Podhale24.pl

9mar

Dinozaury w naszym Przedszkolu

W programie m.in: przedszkolne wykopaliska paleontologiczne oraz projekt "żywe Dinozaury", umożliwiający przeniesienie dinozaurów do otaczającej nas rzeczywistości.

16lut

Bal Karnawałowy 2023

W karnawale, w karnawale
Dookoła wielkie bale,
Gdy orkiestra pięknie gra,
Dobry humor każdy ma!

3lut

Dzień Babci i Dziadka - Pszczółki

Dzień babci i dziadka w grupie Pszczółek
Babciu i dziadku na pewno to wiecie
Dla nas jesteście najlepsi na świecie!

Oferta

PROFESJONALNA OPIEKA

PROFESJONALNA OPIEKA

Nasza kadra dba o wszechstronny rozwój dzieci, zapewnia bezpieczeństwo, troskliwą opiekę i stara się, aby na ich twarzach jak najczęściej gościł uśmiech.

Więcej

ZAJĘCIA DODATKOWE

ZAJĘCIA DODATKOWE

Naszym celem jest jak najlepsze przygotowanie Dziecka do dalszej podróży edukacyjnej. Dzięki szerokiej gamie zajęć dodatkowych, wspieramy jego rozwój, budujemy poczucie własnej wartości oraz uczmy poprzez zabawę.

Więcej

Z ŻYCIA PRZEDSZKOLA

Z ŻYCIA PRZEDSZKOLA

Dzięki bogatej ofercie zajęć dodatkowych, różnorodnym warsztatom tematycznym oraz imprezom okolicznościowym, Państwa Pociechy przeżyją w Przedszkolu magiczne chwile! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z naszego przedszkolnego życia!

Więcej

BAJKOWE PRZESTRZENIE

BAJKOWE PRZESTRZENIE

Kolorowe sale w naszej placówce, wyposażone w bezpieczne zabawki i pomoce dydaktyczne oraz ergonomiczne meble i kąciki zabaw.

Więcej

ZDROWA KUCHNIA

ZDROWA KUCHNIA

Odpowiednio zbilansowana dieta jest gwarancją zdrowia dziecka oraz zapewnia mu prawidłowy rozwój. Kluczem do sukcesu jest połączenie wartości odżywczych posiłków z ich walorami smakowymi.

Więcej

RODZINNA ATMOSFERA

RODZINNA ATMOSFERA

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne dla Dziecka jest poczucie bezpieczeństwa oraz jak wyjątkowym wydarzeniem w jego życiu są pierwsze kroki w żłobku. Dlatego ciepła, rodzinna atmosfera to nasz cel numer 1.

Więcej