Aktualności

22wrz

WITAMY JESIEŃ

23 WRZESNIA NASZE PRZEDSZKOLAKI POWITAJĄ JESIEŃ.
Z TEJ OKAZJI WSZYSTKIE PRZEDSZKOLAKI WYJDA NA JESIENNY SPACER W POSZUKIWANIU PIERWSZYCH OZNAK TEJ PIĘKNEJ PORY ROKU....

28sie

Organizacja opieki w Przedszkolu

Organizacja opieki w Przedszkolu

23cze

DZIEŃ TATY :)

WSZYSTKIM TATUSIOM Z OKAZJI ICH ŚWIĘTA SKŁADAMY NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA
DUŻO ZDROWIA, SZCZĘŚCIA, UŚMIECHU NA TWARZY I WIELE CUDOWNYCH CHWIL SPĘDZONYCH ZE SWOIMI POCIECHAMI :)

28maj

DZIEŃ DZIECKA

"Wszystkie dzieci nasze są". W poniedziałek 1.06 obchodzimy "Dzień Dziecka" :)
Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych przedszkolaków atrakcje takie jak: balony, zabawy na świeżym powietrzu, tańce przy muzyce oraz turniej sportowy- oczywiście wszystko zgodnie z obowiązującymi przepisami sanitarnymi :)

Oferta

PROFESJONALNA OPIEKA

PROFESJONALNA OPIEKA

Nasza kadra dba o wszechstronny rozwój dzieci, zapewnia bezpieczeństwo, troskliwą opiekę i stara się, aby na ich twarzach jak najczęściej gościł uśmiech.

ZAJĘCIA DODATKOWE

ZAJĘCIA DODATKOWE

Naszym celem jest jak najlepsze przygotowanie Dziecka do dalszej podróży edukacyjnej. Dzięki szerokiej gamie zajęć dodatkowych, wspieramy jego rozwój, budujemy poczucie własnej wartości oraz uczmy poprzez zabawę.

BAJKOWE PRZESTRZENIE

BAJKOWE PRZESTRZENIE

Kolorowe sale w naszej placówce, wyposażone w bezpieczne zabawki i pomoce dydaktyczne oraz ergonomiczne meble i kąciki zabaw.

ZDROWA KUCHNIA

ZDROWA KUCHNIA

Odpowiednio zbilansowana dieta jest gwarancją zdrowia dziecka oraz zapewnia mu prawidłowy rozwój. Kluczem do sukcesu jest połączenie wartości odżywczych posiłków z ich walorami smakowymi.

WSZECHSTRONNY ROZWÓJ

WSZECHSTRONNY ROZWÓJ

Każde Dziecko jest traktowane indywidualne, z uwzględnieniem jego własnego tempa rozwoju. Dokładamy wszelkich starań, by otrzymywało tyle uwagi ile potrzebuje, biorąc pod uwagę jego niepowtarzalną osobowość.

RODZINNA ATMOSFERA

RODZINNA ATMOSFERA

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne dla Dziecka jest poczucie bezpieczeństwa oraz jak wyjątkowym wydarzeniem w jego życiu są pierwsze kroki w żłobku. Dlatego ciepła, rodzinna atmosfera to nasz cel numer 1.

Nasi partnerzy