Kadra

~ Dzieci rodzą się ze skrzydłami, nauczyciele pomagają im je rozwinąć. ~

Janusz Korczak

 

Nad naszymi Podopiecznymi czuwa wykwalifikowany, wyspecjalizowany personel, który nie tylko dba o wszechstronny rozwój każdego Dziecka, ale także pomaga mu zaadaptować się w nowym miejscu, sprawiając, że wraca do nas z radością każdego dnia.

 

dr Maria Leśniak

dyrektor

 

 

Kasia

wicedyrektor, nauczyciel

Jestem absolwentką pedagogiki społeczno- opiekuńczej na Uniwersytecie Jagiellońskim, edukacji elementarnej - wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna oraz filologii polskiej. 

W przedszkolu pracuję od kilku lat, poszerzając swoje doswiadczenie zawodowe.

Uwielbiam pracę z dziećmi, z którymi mam bardzo dobry kontakt.

W wolnym czasie relaksuję się aktywnie spędzając  czas, poprzez jazdę na rowerze, wycieczki górski, basen, taniec. Uwielbiam dobrą muzykę i długie spacery. Lubię poczytać książki o różnej tematyce.

Cenię sobie szczerość oraz poczucie humoru.

Moje motto na dziś: „ Gdy świat jest czarno-biały uśmiechem przywracasz mu barwy”.

Justyna

nauczyciel

Jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego. W 2006 roku skończyłam studia pedagogiczne - specjalność zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna z Wychowaniem Przedszkolnym. Jestem osobą pogodną, otwartą, ciepłą i uśmiechniętą. Jako wychowawca staram się ukazać przedszkolakom świat pełen szacunku i wzajemnej tolerancji. Uważam, że każde dziecko powinno być akceptowane i kochane, dlatego ważne jest dla mnie indywidualne podejście do każdego dziecka - odkrywanie jego możliwości oraz wspólne pokonywanie słabości. Wobec dzieci staram się być przyjazna i życzliwa, ale też konsekwentna. Zawsze odnoszę się do Nich z szacunkiem i wyrozumiałością.

 Z ogromną radością i dumą patrzę na postępy moich przedszkolaków, i zależy mi na tym, aby w przedszkolu czuły się szczęśliwe i radosne. 

 W wolnym czasie lubię czytać, słuchać muzyki i aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.

Beata

nauczyciel

Ukończyłam studia magisterskie o kierunku Pedagogika w zakresie pedagogiki wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego z edukacją artystyczną (GWSP- Mysłowice). Jestem nauczycielem mianowanym z 23 letnim stażem pracy w przedszkolu.  Mam dwoje dzieci. Lubię kontakt z przyrodą, piękne krajobrazy. Interesuje się muzyką , plastyką, tańcem, lubię zabawy muzyczne z wykorzystaniem gry na pianinie.

 

 

 

Justyna

nauczyciel

Nazywam się Justyna Romanek-Gorlicka. Jestem absolwentką Instytutu Amerykanistyki i Studiów Polonijnych UJ, na kierunku Amerykanistyka , specjalność Ameryka Północna i Południowa I stopnia oraz studiów magisterskich na kierunku Pedagogika: edukacja wczesnoszkolna  na Akademii Ignatianum.  Obecnie poszerzam swoje kwalifikacje na studiach podyplomowych na kierunku: Język angielski w edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej.

 U dzieci najbardziej cenie ich otwartość, szczerość i pełnie życia. Przez swoją pracę pragnę rozbudzać ich dziecięcą ciekawość i kreatywność, a także pomagać im badać otaczający je świat.

 Interesuję się historią i kulturą Ameryki Północnej i Południowej oraz literaturą kanadyjską.

Danuta

nauczyciel

Jestem absolwentką Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie, gdzie ukończyłam pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną z diagnozą i terapią pedagogiczną. Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości oraz satysfakcji. W swojej pracy staram się dokładnie wykonywać swoje obowiązki. Jestem osobą cierpliwą, szczerą i spokojną. Uwielbiam zwierzęta, a zwłaszcza psy i koty. W wolnym czasie lubię obejrzeć dobry film, posłuchać muzyki, wyjść z psem na spacer lub posiedzieć z rodziną albo przyjaciółmi.

Julia

nauczyciel

Jestem absolwentką Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie. Ukończyłam studia na dwóch kierunkach, Historia i Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna.

 Każdego dnia ogromną radość sprawia mi praca z dziećmi, kiedy widzę jak szybko dzieci się rozwijają, jak wiele można ich nauczyć, to wiem, że podjęłam dobrą decyzję, wybierając ten zawód. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, które zdobyłam pracując zawodowo jako nauczyciel w przedszkolu, jak również odbywając praktyki w przedszkolu i w szkole podstawowej.

 Jestem osobą odpowiedzialną. Mam świadomość, że pozostawiacie Państwo w moich rękach swój największy skarb. Dlatego w swojej pracy kieruję się przede wszystkim dobrem najmłodszych, zapewniając im pomysłowo spędzony czas w atmosferze, która sprzyja prawidłowemu rozwojowi.

 Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci i wiem, że każdy malec chciałby się czuć bezpieczny i kochany. W wolnych chwilach lubię spędzać czas aktywnie, moją pasją jest renowacja starych mebli.

Dominika

pomoc nauczyciela

Nazywam się Adamczyk Dominika. Z pracą w przedszkolu związana jestem od kilkunastu lat. Charakteryzuje mnie duża cierpliwość, zawsze  chętnie służę wszelką pomocą. Jestem także osobą wesołą, ambitną ,dobrze zorganizowaną, która umiejętnie wyznacza priorytety. W swojej pracy jestem sumienna i  dokładna. Mogę określić siebie również jako osobę aktywną, która lubi pracę z ludźmi oraz jasno określone zadania. W wolnych chwilach relaksuję się ciszą górską i zielenią lasów.

Magda

pomoc nauczyciela

Jestem osobą ciepłą, szczerą i cierpliwą. Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości i satysfakcji. W swojej pracy staram się być sumienna.

Marysia

pomoc nauczyciela

W placówce oświatowej pracuję nieprzerwanie od 1980 r. Jestem osobą systematyczną, zorganizowaną i punktualną. Moja wrodzona otwartość i komunikatywność sprawiają, że bardzo dobrze daję sobie radę w kontaktach z dziećmi.

 Zainteresowania: literatura polska, dobry film, muzyka, spędzanie czasu z rodziną.

 Hobby: rozwiązywanie krzyżówek, plastyka, robótki ręczne, pieczenie ciast.

Krystyna - kucharz, intendentka

 Kasia - pracownik obsługi

 Kasia - pracownik obsługi

 Robert - konserwator