Kadra

nauczyciele wychowania przedszkolnego, pomoce nauczyciela, logopeda, pedagog, anglista, kucharze, konserwator

~ Dzieci rodzą się ze skrzydłami, nauczyciele pomagają im je rozwinąć. ~

Janusz Korczak

 

Nad naszymi Podopiecznymi czuwa wykwalifikowany, wyspecjalizowany personel, który nie tylko dba o wszechstronny rozwój każdego Dziecka, ale także pomaga mu zaadaptować się w nowym miejscu, sprawiając, że wraca do nas z radością każdego dnia.

 

Kasia

dyrektor

W przedszkolu pracuję od kilku lat, poszerzając swoje doświadczenie zawodowe.

Uwielbiam pracę z dziećmi, z którymi mam bardzo dobry kontakt.

W wolnym czasie relaksuję się aktywnie spędzając  czas, poprzez jazdę na rowerze, wycieczki górski, basen, taniec. Uwielbiam dobrą muzykę i długie spacery. Lubię poczytać książki o różnej tematyce.

Cenię sobie szczerość oraz poczucie humoru.

Moje motto na dziś: „ Gdy świat jest czarno-biały uśmiechem przywracasz mu barwy”.

 

 

 

Marysia

wicedyrektor

W pracy z dziećmi podążam za myślą Beaty Pawlikowskiej: „Nie dawaj dzieciom gwiazdki z nieba, pozwól im nauczyć się latać, wtedy zobaczą, że za tym pierwszym niebem jest następne, a im mocniej będą musiały napracować się, żeby tam dolecieć, tym większa będzie ich radość po dotarciu do celu…”.

 

 

Justyna

W przedszkolu pracuje już od kilkunastu lat.

Jako nauczyciel staram się ukazać przedszkolakom świat pełen szacunku i wzajemnej tolerancji. Uważam, że każde dziecko powinno być akceptowane i kochane, dlatego ważne jest dla mnie indywidualne podejście do każdego dziecka - odkrywanie jego możliwości oraz wspólne pokonywanie słabości.

W wolnym czasie lubię aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.

 

 

Alina

Dla mnie, jako doświadczonego nauczyciela ważne jest, aby stwarzać dzieciom warunki do wszechstronnego rozwoju, gdyż największą satysfakcją jaką daje mi ta praca jest możliwość obserwowania zmian zachodzących w dzieciach, które z każdym dniem wiedzą, potrafią i rozumieją więcej i nie boją się sięgać po to, co wydaje się nieosiągalne. Uważam, że każde dziecko jest wyjątkowe i niepowtarzalne, dlatego w swojej pracy za cel stawiam sobie poznanie indywidualnych potrzeb każdego wychowanka. 

 

 

 

 

 

Kazia

Bardzo lubię pracę z dziećmi. Praca nauczyciela wychowania przedszkolnego sprawia mi mnóstwo przyjemności i satysfakcji. Wiem, że robię to, co lubię najbardziej i co jest bardzo ważne. Dzięki temu czuję się spełniona w tym zawodzie. Podczas zajęć najważniejsze jest dla mnie bezpieczeństwo, a także to, by każdego dnia zaciekawić dzieci czymś nowym, by te chętnie się rozwijały i poznawały świat. Ważna jest też atmosfera, która dla mnie jest bezcenna. Jestem osobą otwartą, uśmiechniętą, posiadającą niespożyte zasoby energii i optymizmu. 

 

 

Anita

Praca z dziećmi jest dla mnie przyjemnością i daje mi satysfakcję z tego co robię. Wolny czas spędzam w gronie najbliższych przyjaciół. Cenię sobie szczerość, lojalność i uśmiech. Lubię podróżować i poznawać nowe miejsca. 

 

 

Irenka

Od momentu ukończenia studiów wyższych ciągle rozwijam się na ścieżce pedagogicznej kariery. Z przyjemnością i wielkim zaangażowaniem uczestniczę w wielotematycznych kursach i szkoleniach. W trakcie mojej ponad 40 letniej pracy z dziećmi zarówno zdrowymi, jak i z niepełnosprawnościami intelektualnymi, zdobyłam nie tylko bardzo duże doświadczenie zawodowe, ale przede wszystkim udało mi się pomóc w rozwoju wielu wspaniałym dzieciakom!

Jestem osobą ogromnie odpowiedzialną, cierpliwą, życzliwą, bardzo pozytywną i uśmiechniętą.

Pomimo długiego stażu pracy, dzieci wciąż mnie zaskakują, a praca z nimi daje mi bardzo dużo radości i spełnienia.

 

 

Sabina

„Nauczyciel to ktoś, kto widzi w każdym dziecku wyjątkową osobę i zachęca je do rozwijania jego indywidualnych talentów oraz mocnych stron.”

W pracy z dziećmi staram się tworzyć pełną empatii, radości i otwartości atmosferę. Swoich podopiecznych uczę poprzez zabawę. Bardzo lubię zabawy ruchowe przy muzyce i staram się stosować je na co dzień. Za mój największy sukces uważam uśmiech na twarzach dzieci. Lubię swój zawód, który daje mi wiele satysfakcji, jest ciągłym wyzwaniem. Wymaga ode mnie postawy twórczej oraz poszukiwania nowych rozwiązań.

 

 

Gabrysia

Praca z dziećmi przynosi mi wiele satysfakcji. Każdy sukces, ten mniejszy czy ten większy, sprawia, że widzę sens swojego zawodu. Podczas terapii logopedycznej staram się zawsze stworzyć ciepłą i przyjazną atmosferę, aby dziecko czuło się przy mnie swobodnie. Jestem osobą komunikatywną. Zależy mi na owocnej współpracy zarówno z dzieckiem, jak i z rodzicami, ponieważ to dzięki nim efekty mojej pracy mogą stać się bardziej widoczne. Jestem osobą kreatywną. Zawsze staram się uatrakcyjnić ćwiczenia, aby nie były dla dzieci żmudne i nieciekawe. Jestem cierpliwa, odpowiedzialna, empatyczna i otwarta na nowe wyzwania. W wolnym czasie lubię słuchać muzyki, przeczytać dobrą książkę, obejrzeć ciekawy film oraz udać się na wycieczkę rowerową po mojej okolicy. 

 

 

Ola

Praca z dziećmi, szczególnie małymi, sprawia mi wielką przyjemność. W swojej pracy staram się przekazywać wiedzę w ciekawy sposób, dopasowany do potrzeb i umiejętności moich uczniów. Jestem osobą pogodną i uśmiechniętą. W wolnym czasie lubię czytać książki, oglądać filmy oraz spotykać się z przyjaciółmi.

 

 

 

Kinga

W pracy z dziećmi ważne jest dla mnie indywidualne podejście do każdego dziecka. Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości. Cechuje mnie duża cierpliwość oraz empatia. Chętnie służę pomocą. W wolnych chwilach uwielbiam spędzać czas na świeżym powietrzu, odkrywać nowe miejsca, podróżować oraz czytać książki. 

 

 

 

Ewa

Pracuje z dziećmi od ponad 10 lat. Bezpieczeństwo i prawidłowy rozwój najmłodszych  to dla mnie priorytet. Potrafię rozróżnić Tyranozaura od Terizinozaura, Chrisa od Zumy oraz znam wszystkie księżniczki Disneya i superbohaterów Marvela. 

 

 

 

Dominika

Z pracą w przedszkolu związana jestem od kilkunastu lat. Charakteryzuje mnie duża cierpliwość, zawsze  chętnie służę wszelką pomocą. Jestem także osobą wesołą, ambitną ,dobrze zorganizowaną, która umiejętnie wyznacza priorytety. W swojej pracy jestem sumienna i  dokładna. Mogę określić siebie również jako osobę aktywną, która lubi pracę z ludźmi oraz jasno określone zadania. W wolnych chwilach relaksuję się ciszą górską i zielenią lasów.

 

 

 

Madzia

Jestem osobą ciepłą, szczerą i cierpliwą. Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości i satysfakcji. W swojej pracy staram się być sumienna.

 

Beata

Jestem nauczycielem z wieloletnim doświadczeniem.
Lubię swój zawód, który daje mi wiele satysfakcji, jest ciągłym wyzwaniem. Wymaga ode mnie postawy twórczej oraz poszukiwania nowych rozwiązań.

 

 

Krystyna

kucharz, intendentka