Kadra

 

~ Dzieci rodzą się ze skrzydłami, nauczyciele pomagają im je rozwinąć. ~

Janusz Korczak

 

Patrycja

dyrektor

Jest absolwentką studiów magisterskich: Pedagogika społeczno – opiekuńcza na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie i studiów podyplomowych : Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna w Szkole Wyższej im. B. Jańskiego w Krakowie oraz Zarządzanie Oświatą w Małopolskim Centrum Edukacji. Dodatkowo ukończyła studia licencjackie na kierunku Promocja zdrowia i kosmetologia w Krakowskiej Wyższej Szkole Promomocji Zdrowia. Umiejętności zawodowe zdobyła podczas kilkuletnie pracy w Klubach Malucha, Przedszkolach oraz podczas prowadzenie własnego Punktu Przedszkolnego. Jest osobą bardzo otwartą, posiadającą niespożyte zasoby energii i optymizmu. Praca z dziećmi pozwala jej te energię jeszcze bardziej wyzwalać, a uśmiechy na buźkach dzieci są dla niej czymś bezcennym. Chętnie poddaje się nowym wyzwaniom i doświadczeniom. Lubi uczyć się nowych rzeczy i przekazywać tę wiedzę dzieciom. Jej atutami są: pasja z jaką podchodzi do współpracy z dziećmi, cierpliwość, otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów, punktualność. Motto; które towarzyszy jej od lat….

„Gdy się zobaczyło tylko raz piękno szczęścia na twarzy ukochanej osoby, wiadomo już, że dla człowieka nie może być innego powołania, jak wzbudzanie tego światła na twarzach otaczających nas ludzi.”                                                                                              
                                                                                                            Albert Camus

W wolnych chwilach uwielbia tańczyć, to jej druga życiowa pasja, pływa, jeździ na snowboardzie i nartach oraz interesuje się behawiorystyką psó

Kasia

opiekun

Absolwentka studiów magisterskich na Uniwersytecie Pedagogicznym na kierunku pedagogika społeczno - opiekuńcza oraz studiów podyplomowych - pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna w Szkole Wyższej im. B. Jańskiego w Krakowie.  Doświadczenie zawodowe zaczęła zdobywać już w trakcie studiów podczas odbywania praktyk studenckich m.in. w szkole, przedszkolu, domu dziecka, a także jako wolontariusz w Ośrodku Opiekuńczo – Wychowawczym, ale przede wszystkim w czasie wieloletniej pracy jako opiekun dziecięcy w prywatnym Klubie Malucha.
Jest osobą otwartą i wrażliwą na potrzeby swoich wychowanków. Praca z dziećmi daje jej dużo radości i ogrom satysfakcji, a patrzenie na to jak się rozwijają i uśmiechają jest dla niej najlepszym podziękowaniem.
Oprócz zamiłowania do pracy z dziećmi lubi aktywnie spędzać wolny czas zdobywając kolejne górskie szczyty oraz podróżować i odkrywać uroki rozmaitych zakątków Polski i Europy.

 

 

Aneta

opiekun

Ukonczyla studia licencjackie w Panstwowej Wyzszej Szkole Zawodowej w Krosnie na kierunku pedagogika spoleczno-opiekuncza z terapia pedagogiczna. Jest absolwentka studiow magisterskich na Uniwersytecie Jagiellonskim. Doswiadczenie zawodowe zdobyla poprzez praktyki odbyte podczas studiow m.in. w żłobku, klubiku dzieciecym i
w przedszkolu z oddzialami integracyjnymi. Jest wolontariuszem w Stowarzyszeniu 'Mamy nadzieje' skupiajacym osoby i dzieci z niepelnosprawnosciami. Jest osobą energiczną i usmiechnietą, praca z dziecmi sprawia jej duzą radość. Kieruje sie indywidualnym podejsciem do każdego podopiecznego, a uśmiech dzieci jest dla niej najpiekniejszym prezentem.

 

 

Michalina

pomoc sprzątająca

Z dużą odpowiedzialnością podchodzę do swojej pracy.
Wykonywałam wiele różnych zawodów, ale jest to moja pierwsza praca, która wymaga ciągłego skupienia