Kadra

 

~ Dzieci rodzą się ze skrzydłami, nauczyciele pomagają im je rozwinąć. ~

Janusz Korczak

 

Patrycja

dyrektor

Jest absolwentką studiów magisterskich: Pedagogika społeczno – opiekuńcza na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie i studiów podyplomowych : Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna w Szkole Wyższej im. B. Jańskiego w Krakowie oraz Zarządzanie Oświatą w Małopolskim Centrum Edukacji. Dodatkowo ukończyła studia licencjackie na kierunku Promocja zdrowia i kosmetologia w Krakowskiej Wyższej Szkole Promomocji Zdrowia. Umiejętności zawodowe zdobyła podczas kilkuletnie pracy w Klubach Malucha, Przedszkolach oraz podczas prowadzenie własnego Punktu Przedszkolnego. Jest osobą bardzo otwartą, posiadającą niespożyte zasoby energii i optymizmu. Praca z dziećmi pozwala jej te energię jeszcze bardziej wyzwalać, a uśmiechy na buźkach dzieci są dla niej czymś bezcennym. Chętnie poddaje się nowym wyzwaniom i doświadczeniom. Lubi uczyć się nowych rzeczy i przekazywać tę wiedzę dzieciom. Jej atutami są: pasja z jaką podchodzi do współpracy z dziećmi, cierpliwość, otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów, punktualność. Motto; które towarzyszy jej od lat….

„Gdy się zobaczyło tylko raz piękno szczęścia na twarzy ukochanej osoby, wiadomo już, że dla człowieka nie może być innego powołania, jak wzbudzanie tego światła na twarzach otaczających nas ludzi.”                                                                                              
                                                                                                            Albert Camus

W wolnych chwilach uwielbia tańczyć, to jej druga życiowa pasja, pływa, jeździ na snowboardzie i nartach oraz interesuje się behawiorystyką psó

Kasia

opiekun

Absolwentka studiów magisterskich na Uniwersytecie Pedagogicznym na kierunku pedagogika społeczno - opiekuńcza oraz studiów podyplomowych - pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna w Szkole Wyższej im. B. Jańskiego w Krakowie.  Doświadczenie zawodowe zaczęła zdobywać już w trakcie studiów podczas odbywania praktyk studenckich m.in. w szkole, przedszkolu, domu dziecka, a także jako wolontariusz w Ośrodku Opiekuńczo – Wychowawczym, ale przede wszystkim w czasie wieloletniej pracy jako opiekun dziecięcy w prywatnym Klubie Malucha.
Jest osobą otwartą i wrażliwą na potrzeby swoich wychowanków. Praca z dziećmi daje jej dużo radości i ogrom satysfakcji, a patrzenie na to jak się rozwijają i uśmiechają jest dla niej najlepszym podziękowaniem.
Oprócz zamiłowania do pracy z dziećmi lubi aktywnie spędzać wolny czas zdobywając kolejne górskie szczyty oraz podróżować i odkrywać uroki rozmaitych zakątków Polski i Europy.

 

 

Aneta

opiekun

Ukonczyla studia licencjackie w Panstwowej Wyzszej Szkole Zawodowej w Krosnie na kierunku pedagogika spoleczno-opiekuncza z terapia pedagogiczna. Jest absolwentka studiow magisterskich na Uniwersytecie Jagiellonskim. Doswiadczenie zawodowe zdobyla poprzez praktyki odbyte podczas studiow m.in. w żłobku, klubiku dzieciecym i
w przedszkolu z oddzialami integracyjnymi. Jest wolontariuszem w Stowarzyszeniu 'Mamy nadzieje' skupiajacym osoby i dzieci z niepelnosprawnosciami. Jest osobą energiczną i usmiechnietą, praca z dziecmi sprawia jej duzą radość. Kieruje sie indywidualnym podejsciem do każdego podopiecznego, a uśmiech dzieci jest dla niej najpiekniejszym prezentem.

Ewelina

trener 1-ego stopnia Sensoplastyki®

Ukończyła studia magisterskie w Uniwersytecie Jagiellońskim o specjalizacji: Pedagogika wczesnoszkolna, a także studia licencjackie w Akademii Ignatianum w Krakowie - specjalizacja: Wychowanie przedszkolne.
Jest certyfikowanym trenerem 1-ego stopnia autorskiej metody Sensoplastyki® - Plastyki Sensorycznej.

Ewelina prowadzi w żłobku i w przedszkolu zajęcia z Sensoplastyki®, jest certyfikowanym Trenerem 1-ego stopnia, uprawnia ją to do prowadzenia zajęć z autorskiej metody Sensoplastyki® - Plastyki Sensorycznej.

Od zawsze marzyła i wiedziała, że w przyszłości chce pracować z dziećmi, gdyż to sprawia jej radość. Po kilkuletniej pracy z dziećmi stwierdza, iż jest pedagogiem nie tylko z wykształcenia, ale także z zamiłowania. Uważa, że uśmiech i zadowolenie dziecka jest najlepszą nagrodą za trud włożony w jego wychowanie, edukację. Zdanie, które towarzyszy jej w pracy oraz w życiu brzmi: „Nawet ktoś mały i słaby, nie jest bezwartościowy. Tylko wytrwały i odważny wie, że ważny jest każdy”.

 

Katarzyna

logopeda

Absolwentka jednolitych studiów magisterskich na kierunku: filologia polska z logopedia na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie oraz studiów podyplomowych z zakresu: Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna na Wydziale Pedagogiki i Nauk  o Zdrowiu w Wyższej Szkole Biznesu
i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim. 

Praca z dziećmi daje jej olbrzymią satysfakcję i motywację do dalszego działania i rozwoju. W wolnej chwili tańczy Bachate i ogląda francuskie komedie.

 

 

 

 

 

Michalina

pomoc sprzątająca

Z dużą odpowiedzialnością podchodzę do swojej pracy.
Wykonywałam wiele różnych zawodów, ale jest to moja pierwsza praca, która wymaga ciągłego skupienia