Kadra

~ Dzieci rodzą się ze skrzydłami, nauczyciele pomagają im je rozwinąć. ~

Janusz Korczak

 

Nad naszymi Podopiecznymi czuwa wykwalifikowany, wyspecjalizowany personel, który nie tylko dba o wszechstronny rozwój każdego Dziecka, ale także pomaga mu zaadaptować się w nowym miejscu, sprawiając, że wraca do nas z radością każdego dnia.

Agnieszka

dyrektor

„Nie wszystko trzeba rozumieć głową, wystarczy sercem, daję słowo”.  -  Kubuś Puchatek

Studia na kierunku pedagogika specjalna ukończyłam na Uniwersytecie im Jana Kochanowskiego w Kielcach, natomiast studia podyplomowe z zakresu pedagogiki przedszkolnej , a później rewalidacji indywidualnej i terapii pedagogicznej ukończyłam na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Dodatkowo ukończyłam wiele szkoleń i kursów, z których wiedzę wykorzystuję w codziennej pracy z dziećmi.
W wolnym czasie lubię podróżować i czytać książki.

Agnieszka

nauczyciel - grupa Kangury

Jestem miłą, uśmiechniętą i energiczną osobą, absolwentką pedagogiki  resocjalizacyjnej z pracą sądową studiów magisterskich. Ukończyłam również kurs opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym. Swoją wiedzę  poszerzyłam o kolejny kierunek: edukacja  wczesnoszkolna i przedszkolna- studia podyplomowe.

Interesuję się wizażem. Najbardziej lubię sport przede wszystkim siatkówkę i bieganie. W wolnych chwilach  jeżdżę na rolkach, chodzę po górach "zażywając" świeżego powietrza i pozytywnej energii :)

Praca z dziećmi i możliwość obserwacji ich rozwoju daje mi poczucie spełnienia zawodowego w wielu obszarach. Staram się do każdego dziecka podchodzić indywidualnie. Chce, żeby czuły się przy mnie radosne i uśmiechnięte, by panowała atmosfera wesołej, kreatywnej i rozwijającej zabawy.

Natalia

nauczyciel - grupa Tygrysy

Jestem absolwentką Uniwersytetu Pedagogicznego na kierunku pedagogika społeczno-opiekuńcza oraz studiów podyplomowych: pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna w Szkole Wyższej im. B. Jańskiego w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywałam odbywając praktyki studenckie w przedszkolu, szkołach podstawowych, czy domu dziecka. Przede wszystkim jednak w trakcie kilkuletniej pracy w żłobku i przedszkolu, a także jako animator w jednym z krakowskich centrów zabaw dla dzieci oraz wolontariusz pogotowia rodzinnego sprawującego pieczę nad niemowlętami.

Praca z dziećmi i możliwość obserwowania ich roześmianych twarzy oraz tego jak wzrastają i zdobywają nowe umiejętności daje mi dużo satysfakcji i jest najpiękniejszą zapłatą za trud i czas poświęcony na przygotowywanie dla nich jak najciekawszych i inspirujących do odkrywania świata zajęć i różnorakich aktywności. Uważam bowiem, tak jak Janusz Korczak, że "kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat".

Prywatnie jestem mamą 1,5 rocznego chłopca, dzięki któremu błogie lenistwo przy wtórze ulubionych muzycznych kawałków albo wytężanie umysłu przy kolejnym sudoku, zamieniłam na szalone tańce w domowym zaciszu, zapasy z gilgotkami, „rozgadanego” towarzysza rowerowych wypraw do pracy czy buszowanie po pobliskich placach zabaw. I dobrze mi z tym ;-)

Magda

nauczyciel - grupa Żyrafy 

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna na Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie, a obecnie studiuje Pedagogikę Specjalną: Terapia pedagogiczna i Rewalidacja Indywidualna (studia magisterskie) na tej samej uczelni. Jestem osobą ciepłą, pełną uśmiechu i pozytywnej energii. Bardzo szybko nawiązuje kontakt z dziećmi i praca z nimi sprawia mi ogromną radość. W żłobku opiekuje się grupą Starszaków. Staram się zapewnić im odpowiednią opiekę oraz dbam o ich rozwój poprzez prowadzenie ciekawych zabaw oraz zajęć. Najważniejsze jest dla mnie, aby dzieci pod moją opieką czuły się bezpieczne i radosne. Cieszy mnie każdy uśmiech na ich buzi. Praca z dziećmi pozwala mi rozwijać się zawodowo oraz zdobywać nowe, ciekawe doświadczenia.

Prywatnie uwielbiam spędzać czas z przyjaciółmi, oglądać ciekawe filmy oraz zwiedzać nowe, interesujące miejsca.