Kadra

 
~ Dzieci rodzą się ze skrzydłami, nauczyciele pomagają im je rozwinąć. ~

Janusz Korczak

 

Nad naszymi Podopiecznymi czuwa wykwalifikowany, wyspecjalizowany personel, który nie tylko dba o wszechstronny rozwój każdego Dziecka, ale także pomaga mu zaadaptować się w nowym miejscu, sprawiając, że wraca do nas z radością każdego dnia.

 

Agnieszka

dyrektor

Absolwentka AWF we Wrocławiu i Zarządzania w Oświacie. Dyplomowana Opiekunka Dziecięca. Autorka programu Prozdrowotnego zatwierdzonego przez Wydział Zdrowia w Urzędzie Miejskim Wrocławia, Certyfikowany Tutor. Prywatnie mama dwóch synów. Moje pasje to żeglarstwo, pływanie,  wędrówki górskie i nauki przyrodnicze.

 

Kadra

Edyta Marciniak

opiekunka dziecięca

Zawsze uśmiechnięta, niepoprawna optymistka biorąca życie pełnymi garściami.  Studentka architektury, dyplomowany opiekun dziecięcy z licznymi kursami wspomagającymi. Prywatnie „mama” puchatej kuli zwanej Elvisem. Pasjonatka kultury i kuchni włoskiej. 

Karolina Balcerzak

opiekunka dziecięca

Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Filologia Polska – ze specjalizacją logopedyczną. Posiadam doświadczenie w opiece nad dziećmi, ponieważ od zawsze mam kontakt z maluchami oraz od dłuższego czasu jestem opiekunką dziecięcą w żłobku. Interesuje mnie pedagogika w zakresie logopedii i dalsza część mojej edukacji będzie temu poświęcona. Uwielbiam podróże oraz aktywny i zdrowy tryb życia.

 

Kadra

Aleksandra Matuszczak

Opiekunka dziecięca

Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Wrocławskim, aktualnie studentka poradnictwa psychologiczno-pedagogicznego. Poza pracą jestem harcerką, aktywnie działam w gromadzie zuchowej, zdarza mi się robić zdjęcia, uwielbiam brytyjskie seriale.