
1 czerwca to bez wątpienia najweselszy, najbardziej kolorowy i wyczekiwany dzień w roku! W naszym żłobku świętowanie Dnia Dziecka upłynęło pod znakiem beztroskiej zabawy. Nie zabrakło pysznych przekąsek.
Życzymy wszystkim naszym Dzieciom, aby każdy dzień był tak beztroski i radosny!