Kadra

 
~ Dzieci rodzą się ze skrzydłami, nauczyciele pomagają im je rozwinąć. ~

Janusz Korczak

 

Nad naszymi Podopiecznymi czuwa wykwalifikowany, wyspecjalizowany personel, który nie tylko dba o wszechstronny rozwój każdego Dziecka, ale także pomaga mu zaadaptować się w nowym miejscu, sprawiając, że wraca do nas z radością każdego dnia.

 

Emilia

dyrektor

Ukończyłam studia na Uniwersytecie Pedagogicznym  - Pedagogikę specjalną  oraz Poradnictwo edukacyjne i zawodowe, dodatkowo studia podyplomowe: Zarządzanie w oświacie, Tyflopedagogikę oraz Edukację wczesnoszkolną i przedszkolną. Praca z maluchami daje mi ogromną satysfakcję i energię, pozwala spełniać się zawodowo i każdego dnia poznawać wyjątkowy świat dziecka.

Z natury optymistka  i tylko z takim nastawieniem podchodzę do dzieci.W wolnych chwilach czytam, spędzam czas z przyjaciółmi, nadrabiam zaległości filmowe i podróżuję.

 

Paulina

pielęgniarka

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku położnictwo. Od zawsze wykazywałam się empatią i troską względem dzieci co przełożyło się na chęć współpracy z najmłodszymi. Mam kilkuletnie doświadczenie w opiece nad dziećmi.

Praca z najmłodszymi daje mi ogromną satysfakcję i poczucie spełnienia zawodowego, dlatego najcenniejszą dla mnie nagrodą jest ich uśmiech.

 

 

Ewelina

opiekun w grupie starszaków

Ukończyłam studia licencjackie oraz magisterskie na kierunku Resocjalizacja z pracą sądowa w Wyższej Szkole Ekonomii Turystyki i Nauk Społecznych w Kielcach oraz studia magisterskie na kierunki Bezpieczeństwo wewnętrzne na Uniwersytecie Pedagogicznym im KEN .Jestem również absolwentka studiów podyplomowych na kierunki Przygotowanie Pedagogiczne . Do pracy z dziećmi uprawnia mnie ukończony kurs Opiekuna w żłobku . Jestem ciocią w grupie Starszaków. Bardzo szybko nawiązuje kontakt z dziećmi oraz wytrwale motywuje je do działania . Jestem osobą pełna energii, pogodną, uśmiechniętą, cierpliwą oraz bardzo wrażliwa w stosunku do drugiego człowieka, a zwłaszcza dziecka. W swoją pracę wkładam serce, zaangażowanie oraz pasję.

 

Justyna

opiekun w grupie maluchów

Ukończyłam szkołę hotelarską, ale moim marzeniem zawsze była praca z dziećmi gdyż bardzo cenię w nich szczerość, otwartość, radość, uśmiech. Praca z dziećmi sprawia mi ogromną przyjemność, ponieważ nie ma w niej nudy i monotonii, każdego dnia Maluszki zaskakują czymś innym i można dostrzec jak bardzo różnią się od siebie. Największa satysfakcję daje mi obserwowanie jak robią ogromne postępy i zmieniają się z dnia na dzień.

   

Kasia

logopeda

Jestem absolwentką jednolitych studiów magisterskich na kierunku: filologia polska z logopedią na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie oraz studiów podyplomowych z zakresu: Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna na Wydziale Pedagogiki i Nauk  o Zdrowiu w Wyższej Szkole Biznesu  i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim. Praca z dziećmi daje mi olbrzymią satysfakcję i motywację do dalszego działania i rozwoju. W wolnej chwili tańczę Bachate i oglądam francuskie komedie.

 

Danuta

opiekun w grupie starszaków

Jestem absolwentką studiów licencjackich na kierunku Pedagogika resocjalizacyjna oraz ukończyłam kurs na opiekuna w klubie dziecięcym i żłobku. To właśnie w żłobku spełniam się zawodowo. Jestem ciocią w grupie starszaków. Jestem osobą radosną, ambitną, oraz otwartą na nowe wyzwania. Uwielbiam pracę z dziećmi, ponieważ daje mi wiele radości i satysfakcji. Praca z dziećmi nie jest tylko dla mnie zawodem, ale pasją.

Prywatnie jestem mamą Oliwki, Kacperka i Filipka, zatem doskonale znam potrzeby maluszków. W wolnym czasie, z moimi bliskimi lubię podróżować, odkrywając nowe miejsca. Lubię czytać, jazdę na rowerze, słuchać muzyki.

 

Agnieszka

opiekun w grupie starszaków

Każdy dzień poświęcony pracy z dziećmi przynosi nowe pomysły i daje mnóstwo motywacji oraz satysfakcji.

Miłośniczka sportu, zwierząt, motoryzacji, uczę Dzieci empatii, troski, odpowiedzialności, dbając jednocześnie o kondycję fizyczną i odpowiednią dawkę codziennego ruchu.